Anime z ukazanym treningiem lub pojedynkami gdzie główny bohater jest najlepszy

Poszukuję anime gdzie główny bohater posiada nadprzyrodzone zdolności i żyje w w odizolowanym miejscu z innymi osobami które również posiadają moce. Chciałbym żeby w tym anime główny bohater był koksem, bo nie mam ochoty oglądać anime gdzie główny bohater jest słaby i wszyscy stale muszą mu pomagać. Chciałbym również żeby w anime był ukazany trening, pojedynki gdzie główny bohater nie ma sobie równych. Coś podobnego do Naruto.
Może mam zbyt duże wymagania, ale byłbym szczęśliwy gdyby ktoś podrzucił mi takie anime

Shinsekai yori
Mob psycho 100 całkiem niezłe fabularnie ale do kreski trzeba przywyknąć
boku no hero academia
moze one punch man?
Miłego seansu!

Sword art online 1 a potem 2
takie streszczenie Główny bochater zostaje uwięziony z 10 tysiącami osób w grze rpg śmierć w grze to śmierć w prawdziwym życiu żeby uratować wszystkich dowolna osoba musi pokonać bossa 100 piętra (spoiler !!! Jest nim twórca gry) główny bochater to mega pro koksu który bo w luj dobrego skilla dzięki któremu może walczyć dwoma mieczami i sam rozwala bossa piętra na którym nie dała sobie cała grupa i potem pokonuje w pojedynkę bossa 100 piętra
a w 2 musi uratować swoją “przyjaciółkę” bo po przejściu gry nie została uwolniona i jest w drugiej grze jak ją uwolni gościu od spraw typu tych gier prosi go o pomoc bo w strzelance tego typu umierają ludzie z niewyjaśnionego powodu główny bochater mógł kupić sobie kupić pistolet ale wolał miecz i koksi nim rozwala pociski z snajperek z 10 metrów i w tej części moim zdaniem jest zaje***te intro które mogę cały czas oglądać możesz sobie zobaczyć na youtube Sword art online 2 intro

a i podobno ma wyjść Sword art online 3 nowy sezon gdzies w 2016/17

^ Ten post sprawił, że moje kokoro zapłakało gorzko.