Animes.PL v2.5 - Aktualizacja ALFA

Witajcie, tak jak pewnie wiecie potrzebna była aktualizacja forum. Przy okazji zmieniłem kilka rzeczy ale w związku z tym, że jest to dosyć duża aktualizacja… pewne rzeczy jeszcze nie działają albo są tymczasowo wyłączone

Co na pewno działa:

-nyanCoiny
-emotki są źle wyświetlane (przez czarne tło)
-brak panelu bocznego (będę starał się jak najszybciej to dodać)

To tak na szybko wyłapane błędy prze zemnie, aktualnie jestem już zmęczony (kilka godzinek snu i zabieram się do napraw!).

Jak coś jeszcze widzicie albo wam się nie podoba to piszcie.

Można przejść z mobilnej wersji strony na klasyczną?

Jest taka możliwość. Trzeba wejść w panel użytkownika (http://animes.pl/usercp.php?action=options), zmenić styl forum na Animes.PL 2.5 :D

Ok, dzięki.
Bardzo ładnie zrobiliście stronę :)

A dla mnie koszmar. koszmarny koszmar. Szczególnie te “dymki” argh… okropność.

Jak tylko ogarniecie wszytko jako tako, pojawi się ode mnie ankieta o przywrócenie starego wyglądu.

Nawet posty się nie łączą…

A co Ci da taka ankieta? Jak dla mnie ten wygląd jest dziesiątki razy lepszy od poprzedniego, bez urazy ale stare forum wyglądało na niedokończone, jakby przez cały czas trwały prace nad zmianą wyglądu… Za to teraz jestem jak najbardziej na tak. :) Czekam tylko na wznowienie loterii, bo mnie ostatnio poniósł szał na kupowanie losów. ;v

MI raczej chodziło o wygląd zewnętrzny. Nie miałem czasu przeglądać dogłębniej strony, a jedyną wadą jaką aktualnie dostrzegam, jest brak wyświetlania najnowszych postów.

Możliwe, że to rozkminiłeś, ale gdy klikasz na swój avatar, to wśród kilku opcji pojawia się możliwość zobaczenia nowych postów. Bardzo wygodny sposób moim zdaniem, winszuję. ^^ Ogólnie jakoś tak sprawniej mi się teraz bryluje po tym forum. Chyba się zakochałam w tej aktualizacji.

Nie sprawdziłem, dzięki za info.

Layout zdzierżę mimo iż wolałem stary, ale czemu nie ma starego dobrego czatu tylko jest jakiś nowy, mega ultra ch*jowy i do tego jeszcze trzeba na nim konto zakładać ;_ ; Nie wiem czy tutaj mogę ponarzekać na chat, ale mam nadzieję, że tak xD

Aktualny czat jest tylko tymczasowy, są problemy z stabilnością czatu (a może raczej serwera…).

Domen, błagam, zbanuj go na 3-4 dni?
Baaardzo ładnie proszę

Za co niby? Że wyrażam swoją opinię?

Za brak myślenia (( ͡° ͜ʖ ͡°))

W twoim wypadku powinieneś już za taki powód dostać perma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile myślałeś nad ripostą? (( ͡° ͜ʖ ͡°))

6,9 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°)