Animes v4

Po kilkunastu godzinach zabawy z forum zawitała do nas wersja 4 nie jest to jeszcze wersja pełna, ostateczna, nazwałbym ją wersją beta albo nawet alfa.

:krab7:

Co usunąłem?

-poprzedni motyw

-nyanCoiny (wydaje mi się, że waluta nie była potrzebna na forum… zastąpiły ją osiągnięcia)

-dużo pozostałości po niepotrzebnych, starych skryptach.

Co dodałem, ulepszyłem, zaktualizowałem?

-Aktualizacja skryptu mybb

-Optymalizacja SEO (lepsze wyniki dla wyszukiwarek, mam bynajmniej takie nadzieje)

-Każdy nowo zarejestrowany użytkownik będzie miał losowo wygenerowany awatar dzięki Gravatarowi

-Spoiler w Edytorze ze zmienionym wyglądem

-Aktualizacja pluginu Tapatalk (mam nadzieję, że teraz będzie działał już normalnie)

-Osiągnięcia (KLIK)

Czyli tak zwane osiągnięcia za aktywność na forum (pamiętajcie posty w zabawach się nie liczą), liczone są stworzone tematy, wątki i czas spędzony na forum.

Dodatkowo za osiągnięcie ósmego poziomu, jeśli zgłosicie się do admina dostaniecie specjalną prestiżową grupę Elita Anime, która ma więcej przywilejów.
Za osiągnięcie drugiego poziomu, prywatny kanał na serwerze TS ;D

-MójProfil (Profil)

-Dodatkowe opcje w profilu (Skype, Gadu-Gadu, MAL)

-Powiadomienia (alert kiedy ktoś napiszę nowy wątek, temat w przyszłości będzie to raczej tylko używane do śledzenia działów na których się piszę lub kiedyś używanego tagowania użytkowników przez “@”)

Pisałem sobie nową wątek (stąd ten napis) i ktoś napisał coś i dlatego pojawiła się ta 1.

-Nowa grupa: Elita Animes, dla osób zasłużonych (tych co kupili kiedyś kolor, wspomogli finansowo forum lub są zasłużeni)

1. Zmiana koloru (w formacie HEX KLIK!)

Proponuję ogarnąć coś takiego jak zarządzanie alertami, czyli np. nie podoba mi się jakiś dział to zaznaczam, że nie chcę z niego otrzymywać powiadomień.

Golter podal bardzo dobry pomysł, popieram go. A jeśli tak się nie da to żeby chociaż wyłączyć alerty z gier i zabaw forumowych bo tam jest największy spam.
Ja po wejściu dzisiaj na forum miałem 22 alerty i to z samej mafii oraz zabawy “Odliczamy do 2000”

Pomysł bardzo dobry, twórca tego pluginu nie zrobił takiej modyfikacji ale zaproponuję mu ją.
Wyłączyłem alerty dla działu Zabawy forumowe gdyż nie wnosiły to za dużo w forum.

#Dzisiaj spróbuje dokończyć cały artykuł.

Domen może niech alerty będą tylko dla subskrybowanych wątków(mniej zabawy z wyłączaniem xD)

Ogólnie alerty do hydeparku i mafii powinny zostać wyłączone.

Jeśli zablokujecie każdemu alerty do zabaw i mafii to ja osobiście to odczuję, bo mnie akurat te tematy najbardziej interesują. :) Dlatego popieram pomysł Goltera.

Też popieram pomysł Goltera!

Zaktualizowałem TOP listę i powiększyłem o 20 miejsc, teraz mamy TOP30.

hmmmm dlaczego w osiagnięciach nie mam popiersia bohatera ? :D