Animes v4

Proszę pisać tutaj opinie, problemy związane z nowym motywem.

Napisano 8 minut temu, wbić da się od minuty.

Więcej problemów nie stwierdzono ^^
edit
Pierwszy głos ^^

Kilka rzeczy widzę, że mam jeszcze nie dopracowane.
Na przykład panel boczny na stronie głównej (powinien być jednolity).
Widok postów też wg. mnie nie jest jeszcze super czytelny.

Jak dla mnie nowy wygląd forum jest bardzo schludny mi się podoba, ale faktycznie można by pomyśleć o zwiększeniu czytelności postów. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Jest zacnie. Troche zszokowany byłem, ale jest okej. :)

Jestem tutaj nowy, poprzedni wygląd średnio mi się podobał, był przecięty, ale ten…
Poniżej moje bule, żale i tego typu rzeczy, z którymi nie trzeba się zgadzać.
-Tło zbyt ciemne.
-Kolor niebieski bym lekko rozjaśnił, przytłacza po prostu i kuje oczy, przyciąga za bardzo uwagę.
-Widok postów jest nieczytelny, źle mi się przegląda posty.
-Spoilery toż to porażka, mam nadzieję, że inni się zgodzą, jakby był napis trochę większy i na np. błękitnym prostokącie, który rozsuwa i ukazuje się.
-Biały bym zastąpił czymś lekko ciemniejszym, jakimś szarawym, piaskowym etc.
-Numer odpowiedzi wraz z godziną strasznie nieczytelne, nicki w sumie są czytelne, ale jak dla mnie “latają”.

Nie mniej chyba forum prezentuje się trochę ładniej i schludniej. Zwłaszcza pasek na górze.

Nicków ludzi piszących posty niestety nie widać moze by je nieco wyróżni jak na poprzedniej wersji? No i posty strasznie rozlazle; mowie tu o wersji na fona.
Niestety jak chce wejść na czyjś profil i nie da się oddalić widoku i widze tylko kawałek ze środka. A tak ogólnie to mi sie bardzo podoba (na fonie z konpa jeszcze nie wchodziłam)

Nicki przydałoby się dać nad avatarami :3

Jak dasz nicki nad awatarami nie będzie ich już wgl widać. Co prawda spostrzeżeń nie miałem, ale się pojawiły.

-W przypadku wersji mobilnej niektóre profile nie chcą się wyświetlać (poucinany ekran telefonu z obu stron i nic nie widać).
-W Wersji komputerowej ucina niektóre posty. Proszę o to przykład, post 22 w tym temacie (kp Eiu w grze Lilki) http://animes.pl/wątek-PBF-w-klimatach-postapo?page=3

Trzeba lecieć na samą górę, żeby napisać normalną odpowiedź, więc można by ten przycisk przenieść pod ostatni post zamiast nad postami :)

“Podgląd” w szybkiej odpowiedzi ma ten sam efekt.

Wygodniej by było jednak by przycisk do szybkiej odpowiedzi był na dole. Przede wszystkim ze względu na nowych użytkowników naszego forum. Ale wygląd, mimo wszystko, dużo lepszy niż poprzedni. Ciemny motyw bardzo stylowy. :)

Jak już wszyscy narzekają to może ja też będę jednak szczery co do jednego - niezbyt podchodzi mi ta dziewczyna w bannerze, wygląda jakby ktoś chciał dodać realizmu do postaci narysowanej czysto mangowo :P

Jak dojdziemy do v5.0 to chcę żeby podczas wczytywania strony były takie fajne skaczące fistaszki :p

A mi się ten baner u góry bardzo podoba i to ne jest tak, że narzekam, bo forum wygląda dużo lepiej. Zapisałem jedynie tutaj problemy, które zauważyłem w trakcie korzystania z forum. Po ich usunięciu powinno wszystko wyglądać super.

I zgadzam się z Kiklorsem, ale ja bym wolał skaczące kluseczki Dango

Na razie to czekamy na czatowe świerszczyki Ariki.

A, tak. Sorki za doublepost, ale…

Użytkownicy przeglądający to forum:

Jeden, Drugi, Trzeci.

Tak, tyle że w negatywie wygląda teraz ta dość jednak ważna rzecz.

edit

O, jeszcze jedno. Nawet ustawienie sobie stylu Animes.pl 4.0 nie przywraca starego bannera ^^ Dość ważna rzecz :/

edit

“Wsółpraca” - i pod tym bannery.

edit

Dało się zablokować nowy banner adblockiem. Szkoda że utrudnia to szybki powrót na stronę główną…
Zna ktoś sposób by zastąpić wyświetlany obrazek na stronie innym zamiast po prostu go blokować?

edit

Brak “Userów zalogowanych w ciągu ostatnich 24h” utrudnia wbicie na profil osoby, z którą np. gadasz na czacie a nie wiesz gdzie ostatnio dała posta. Przydałoby się to przywrócić.

Nie podoba mi się że awatary teraz są kwadratowe a postach.

Ogólnie,słabo,że nie ma już rang. No i minus Domen,że to tak wszystko kolorystycznie i te tło xd mi się osobiscie nie podoba,wybacz

Dla wszystkich, którym nie podoba się aktualny motyw, w stopce dodałem możliwość zmiany na inny (w tym stary też jest dostępny).
Dodałem też 2 kolory ekstra do 4.2 ;D Jakieś inne sugestie kolorów?

Na dole jest okienko szybkiej odpowiedzi.

Troszkę przyciemniłem kolor pasków bo wydaję mi się, że jednak ładniej będzie ciemniejsze.
Powiększyłem czcionkę w postach.
Spoilery idą do naprawy ale to niebawem.
Biały według mnie jest oki ale będę testował też twój pomysł.
Czytelność zależy w sumie na jakim skrawku tła się jest, zobaczę co da się zrobić w następnej aktualizacji.