AnimeUniverse-Online

Ohayo!
Nie było mnie na forum dość długi czas. Zapewne nikt mnie nie pamięta, ale cóż :c. Dobra, ale mniejsza z tym zrobiłem kiedyś temat odnośnie gry mmorpg 2D “AnimeUniverse”. Oczywiście nie siedziałem i grałem w Don’t Starve Together, LoL’a ,różne mmorpg 2D i 3D, Cs:GO, Minecraft itd. Tylko robiłem grę. Modyfikowałem silnik Eclipse Origin. Optymalizowałem itd. Jeżeli chcecie ją zobaczyć to zapraszam na filmik na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=w9udS8ciVSQ&feature=youtu.be Jest to jeszcze wczesna beta, ale możecie się pod tym postem zapisywać do zamkniętej.
A i zapraszam na stronę gry (Tymczasową stronę): http://animeunivers.enjin.com/home

W sumię why not. Zapisuje się ;D
Gry podobne do Margonem lub Tibii u mnie mile widziane bo już wiele w nie przegrałem. Jeśli ta gra będzie miała jakieś smaczki z Anime to tym bardziej chętnie pogram.
Bo takie nudne i suche tworzenie klas np. rycerz i bicie mobków typu smoki raczej nie wypali.

Lukos to ja Ci zdradzę pewną tajną informację tylko nikomu nie mów… W grze zaczynasz klasą więzień ,potem uciekasz z więzienia i to w jaką drogę pójdzie zależy od Ciebie. Możesz dajmy zatrudnić się u łowcy ,u jakiegoś rycerza, który akurat przechodzi przez miasto. Tutaj sam tworzysz swoją historię itd. Możesz iść w ślady cichego łowcy lub zostać rycerzem u służyć jej królewskie mości. To są tylko przykłady ,ale to kim będziesz w grze zależy od Ciebie.

Spoko, jeśli będzie jakaś wersja alpha gry to mnie zapisuj i podsyłaj linka. Nauczysz mnie grać xD
Potem jakbyś na otwarcie gry potrzebował moderatora to także jestem chętny

Masz, może skype? I mam jeszcze problem, bo nwm na czym postawić serwer. Sam jestem jeszcze uczniem i nie zarabiam dlatego niezbyt mogę opłacić serwer. Na Vps Linuxie nie pójdzie. Ale mam pomysł odnośnie programu Tunngle (Jak coś tunngle to VirtualGamingNetwork-VGN lub VirtualPrivateNetwork-VPN). Tam stworzę kanał, na początku postawię serwer na moim komputerze, a potem się pomyśli.

Mój skype: lukos123124
Ja znam się tylko na grach na silniku Tibii tzn. na np. dodawaniu nowych obiektów na mapie itp. Z grami na takim silniku może być ciężej.

Mam nadzieję że robisz własne skrypty i że nie korzystasz z gotowych grafik :) Tutaj masz info odnośnie jak na linuxie postawić http://www.eclipseorigins.com/community/index.php?/topic/131272-how-to-start-a-linux-server-running-100/ kiedyś się bawiłem w to i można.