Ao Yume

Imię: Ao Yume
Wygląd:
http://img00.deviantart.net/a6d1/i/2012/106/3/2/d_gray_man__spent_by_aoi_dove-d4wbycc.jpg
Rasa: Człowiek
Waga: 65 kg
Wzrost: 175 cm
Historia:
Historia Ao nie jest do końca znana nawet przez samego jego. Jego wspomnienia z dzieciństwa są w rozsypce, często przypomina sobie postacie lub kontury ludzi jednak nie potrafi przypomnieć sobie kim oni są. Zdarza się że czasem ma koszmary w których dzieją się straszne rzeczy… kilka osób ginie w nim, zwykle się budzi z krzykiem po nim. Już od samego dzieciństwa zauważył że posiada nadzwyczajne zdolności, wystarczy że o czymś pomyślał a to się stało. Magia wyobraźni, zdolność którą posiada sprawia że potrafi zmaterializować wszystko co tylko chcę, kulę ognia lub lodu, chleb z szynką, magiczny legendarny miecz i wiele innych rzeczy. Chociaż posiadał tak ogromne zdolności zawsze się ograniczał do minimum nigdy nie wykorzystując w pełni swoich możliwości lub ich nadużywał. Gdy miał 16 lat zaczął udawać zwykłego człowieka, z powodu świadomości umiejętności które posiada zdystansował się do ludzkości jak i do całego świata. Zawsze woli obserwować niż brać w czymś udział, robił to tylko gdy sytuacja tego wymagała. Przez te lata jego zdolność do postrzegania świata rozwinęła się do tego stopnia że potrafił zobaczyć to czego inni nie mogli i z tego powodu często musiał się bronić przed tym co widział.
Umiejętności
[ul]
[li]Mistrzowska Manipulacja Maną[/li][li]Postrzeganie Świata[/li][li]Posługiwanie się każdym rodzajem magii[/li][li]Kreacja świata otaczającego (możliwość tworzenia przedmiotów z many)[/li][li]Klątwa czerwonego księżyca (klątwa sprawia że postać staje się bezwzględna i potrafi zabić bez namysłu, jednak pozostaje świadomy i kontroluje się. Zwykle aktywuje się w sytuacji walki)[/li][/ul]
Cechy Negatywne:
[ul]
[li]Samotnik (nie lubi tłumów, czyli więcej niż 2 osób licząc jego.)[/li][li]Serce z lodu (zawsze zachowuje się racjonalnie, nie pozwala kontrolować się emocjami. Przez to jest oziębły i ukrywa swoje emocje chodź nie zawsze mu to wychodzi )[/li][li]Próżny (używa swojej magi do zrobienia sobie kanapki bo samemu się nie chcę)[/li][li]Złośliwy (zdarza się że robi psikusy przypadkowym ludziom)[/li][li]Egoista (jeżeli coś robi to tylko gdy widzi w tym interes lub możliwość zyskania czegoś)[/li][li]Arogancki (chodź nie okazuje tego bezpośrednio uważa się za lepszego od innych)[/li][li]Wytrzymałość fizyczna (Ao teoretycznie jest słaby fizycznie, jego struktura mięśni jak na człowieka jest typowa normalna, po prostu zwykle gdy potrzebuje czegoś używa do tego swojej magii…)[/li][li]Bezlitosny (efekt klątwy sprawia że Ao potrafi zabić bez namysłu)[/li][/ul]
Cechy Pozytywne:
[ul]
[li]Obserwator (bacznie obserwuje ludzi, ich zachowanie i reakcje dzięki czemu potrafi szybko zrozumieć sytuacje w której jest lub problem)[/li][li]Empatia (potrafi dokładnie zrozumieć emocje drugiej osoby, jednak rzadko wtrąca się w sprawy innych, szczególnie gdy dotyczy to miłości)[/li][li]Inteligentny (jego IQ jest nienormalnie wysokie)[/li][li]Kreatywność (potrafi wykombinować naprawdę dziwne metody do uzyskania zamierzanego celu)[/li][/ul]
Magia: Magia wyobraźni. Magia która nie zna granic, prócz granic wyobraźni Ao.

Ekwipunek:
[ul]
[li]Magiczna szata z kapturem (chroni przed zimnem, upałem i magią (na obrazku))[/li][li]Skórzane wytrzymałe buty[/li][li]Magiczna bielizna (Pantsu)[/li][li]Biała Bawełniana delikatna koszula ukryta pod szatą[/li][/ul]
Inne: Nie lubi posługiwać się słowami, zwykle pomrukuje lub daje znaki rękami. Gdy to nie pomaga posługuje się magią, i to nie jest nic dobrego…

Jestem CZERWONY

Yankes zatwierdz mi w koncu KP!

O…teraz dobrze…akcept.

moge prosic o nick
Rufus7752