ArcheAge Gildia "Tea Party"

Witajcie że jest teraz szał na forum na grę ArcheAge
trochę kto gra? itp jest w tym temacie http://animes.pl/temat-arche-age-start
Czym zajmuje się nasza gildia ?
Niczym specjalnym, teraz wszyscy expimy na razie do jak najwyższych lvl, wybieramy profesie itp.

Skład:
@“Aoi” (Aoi)Leader - Support - Cleric
@“Yankesss” (Nekrin) - Mag ofensywny DPS
@“Bakomel” (Kinjou) - Necromancer - DPS
@“Domen” (Fajfi) - TANK

Z forum.
Post został Edytowany przez Aoi

Obecnie jak ktoś chcę zagrać to pisać. Mam już prawie domek, własną łódkę i wgl ;]

Ja dzisiaj będę zakładał nową postać, może jakiś support czy cóś to może zagram z wami. Zależy od kolejek XD

Nie chce nic mówić ale same supporty w tej grze -.-

Yhm, zawsze wydawało mi się, że mało supportów jest w grach. W takim razie jakiegoś melasa zrobię.

#Dobrze, że dopisałeś klasy!

okas jak coś ja medium range dps
@Domen weź sb może zrób tanka zawsze sie przyda

Znaczy powiem ci że teraz jest znacznie więcej magów, supportów niż Tanków. Możesz zrobić Tanka mieszanego z bardem czy jak to się piszę on też wzmacnia graczy ale nie leczy ^

Ja zacznę grać ale nie wiem jeszcze kim, wiem że rasa to kotoczłek :D
Prawdopodobnie łucznikiem albo tankiem, dam znać jak sie zaloguje na tsie o ile tam bedziecie.

Będę grał z wami jak mi się uda. Pewnie będę grał wojem… I think xD jeszcze zobaczę. Póki co to nie ma mnie w domu.

Zagrałbym z wami. Ale muszę myszke do lapka kupić ;-;

łubudubu? czemu ja o niczym nie wiem?
Zapodajta jakiegoś inva czy coś ^^
Royalowy - Daggerspell (Czysty mag pod PVP)

Gramy na serwerze Melisara i tutaj jakaś postać co magiem nie jest to rzadkość więc jeśli myślicie że wszyscy tankami grają to tak nie jest ;p

ja od czterech dni staram sie zalogować… Dziś chyba jest ten dzień!

Rano Egil to nawet kolejki nie ma a teraz już 4 tysie, który w kolejce jesteś?

Ja jednak gram hunterem :D więc z tanka nici

Łuczników też brakuje więc jak dla mnie to dobrze ;)

No dobra pobieram, ja najbardziej lubie grać postaciami bardzo szybkimi tankami lub healerami. Magami nie lubie grać, jeśli już to coś w deseń mesmera z GW. W każdym razie i tak pewnie zajme sie craftingiem jesli juz bede grać ;)

To sobie zobacz ilość profesji bo jest co wybierać uwierz, a co do szybkich tanków to w tej grze wybiera się 3 klasy więc możesz wziąć np: łucznik,tank i coś tam jeszcze. Wyborów jest sporo a każda klasa ma jakąś super umiejętność ;p

Wbiłem dzisiaj 10 i mam Abolishera.

Lepiej powiedz jak się nazywasz a zaprosze cię do gildii.

Fajfi.