Area no Kishi

Area no Kishi

“Area no Kishi” to pełna pasji historia o dwóch braciach - Kakeru i Suguru, którzy są głęboko związani z piłką nożną. Suguru rozwija się jako wschodząca gwiazda młodzieżowej piłki nożnej, natomiast Kakeru bierze na siebie rolę menadżera. Przez zawrotny bieg wydarzeń, Kakeru zaczyna zastanawiać się nad swoją wybraną ścieżką.
Kierowany marzeniem o grze w Mistrzostwach Świata jako członek narodowej drużyny, Kakeru trenuje ciężej niż ktokolwiek inny. W odkrywaniu swojego potencjału wspiera go jego najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa, Nana - piłkarski prodigyj o przezwisku “Mała Czarownica”, która już gra dla japońskiej drużyny narodowej. Z pasją życia młodzieży łączy się emocjonująca gra w piłkę nożną, tworząc unikalny klimat “Area no Kishi”.

Eria no Kishi
Football Dream: El caballero del área
Football Dream: The Knight in the Area
Il cavaliere dell’area di rigore
The Knight in the Area
erikishi
Рыцарь на поле
شوالیه محوطه جریمه
えりあのきし
エリアの騎士
エリアの騎士 THE KNIGHT in THE AREA
エリ騎士
エリ騎士
禁区骑士
足球骑士

Typ: TV

Sezon: Zima 2012

Kategorie: ciągłość fabuły, dramat, ganbatte, głównie męska obsada, Japonia, klub, komedia, liceum, manga, męski bohater, na podstawie mangi, osiągnięcie pełnoletności, piłka nożna, piłka nożna, prezenty, romans, shounen, szkoła, związek piłki nożnej, życie szkolne