Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

“Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou” to historia zwykłego 17-letniego otaku, Hajime Nagumo, którego życie zmienia się diametralnie, gdy on i jego koledzy z klasy są przenoszeni do fantastycznego świata z misją ratowania ludzkości. W przeciwieństwie do swoich kolegów, uzdolnionych w walce, Hajime posiada jedynie mniej imponującą umiejętność transmutacji, która nie służy bezpośrednio do walki.

Podczas wyprawy w Wielki Labirynt Orcusa, Hajime pada ofiarą zdrady jednego z kolegów, co zmusza go do walki o przetrwanie na dnie przepaści pełnej groźnych potworów. W trudnych chwilach, Hajime spotyka uwięzioną wampirzycę Yue, która również szuka drogi ucieczki z labiryntu. Wspólnie podejmują próbę powrotu do domu, ewoluując z przeciętniaków do najmocniejszych na świecie.

Arifureta
Arifureta - From Commonplace to World’s Strongest
Arifureta Shokugyou de Sekaisaikyou
Arifureta Shokugyō de Sekai Saikyō
Arifureta: Der Kampf zurück in meine Welt
Arifureta: From Commonplace to World’s Strongest
Arifureta: From Commonplace to World`s Strongest
Arifureta: From Commonplace to World’s Strongest
From Common Job Class to the Strongest in the World
arifure
Арифурэта
من المعتاد إلى الأقوى في العالم
من المعتاد إلى الأقوى في العالم
อาชีพกระจอกแล้วทำไม ยังไงข้าก็เทพ
ありふれた職業で世界最強
平凡职业造就世界最强
平凡職業造就世界最強

Typ: TV

Sezon: Lato 2019

Kategorie: akcja, alternatywny świat, alternatywny wszechświat, anachronizm, antybohater, battle royale, cgi, chuunibyou, dark fantasy, demony, dramat, kanibalizm, komedia, kosmiczny horror, lochy, na podstawie lekkiej powieści, narkotyki, przygoda, smoki, spisek