ARK: Survival of the Fittest

Tytuł: “ARK: Survival of the Fittest”

ARK: Survival of the Fittest oferuje tryb PvP, w którym maksymalnie 72 graczy podzielonych na kilka plemion rywalizuje ze sobą na dużych, zamkniętych arenach. Zabawa toczy się do momentu, w którym na placu boju pozostaną członkowie wyłącznie jednej drużyny. Zwiastun gry. Każde plemię może liczyć do sześciu graczy, co oznacza, że po mapie hasać może maksymalnie dwanaście takich grup. Oczywiście dla osób preferujących bardziej intymne klimaty przewidziano także opcję zabawy w znacznie mniejszym gronie. Obecnie gra oferuje tylko jedną arenę w postaci znanego z ARK: Survival Evolved lasu z dużymi polanami, ale twórcy pracują już nad kolejnymi poziomami. Na początku meczu gracze przenoszeni są na arenę, w centrum której znajduje się stos przydatnych przedmiotów. Każdy musi sam zdecydować, czy są one warte ryzyka śmierci na wczesnym etapie rozgrywki, czy też może lepiej jest szybko ewakuować się do pobliskiego lasu. Podczas zabawy kluczową rolę odgrywa odnajdywanie i oswajanie dinozaurów oraz innych wielkich bestii, które potem służą jako wierzchowce lub wspomagają nas w walce. O utrzymanie napięcia dba za to tzw. krąg śmierci, z każdą minutą zmniejszający pole bitewne, wymuszając tym samym częste kontakty między rywalami.

Źródło: ARK: Survival of the Fittest – popularny mod typu Battle Royale został przerobiony na samodzielną grę | GRYOnline.pl

Ile w to gram: Od wczoraj

Nick w grze: SuperBanan/Okatawo

Strona gry/skąd pobrać: ARK: The Survival Of The Fittest on Steam

Ale teraz do rzeczy jest to wersja Free to play gry Ark Surivival :smiley: Szukam ludków do grupy, możemy dziś wieczorem pograć jak chcecie :slight_smile:

Hmmm ciekawie się zapowiada ta gra :smiley: To teraz się biorę za ściąganie