Arleni - Arisu~!

Imię: Alicja
Lat: prawie 16 latek :stuck_out_tongue:
Ulubione anime:

Bleach, Hellsing, Vampire Knight, Togainu no Chi, Black Blood Brothers
Ulubiony gatunek muzyczny: chyba rock i pop…
Zainteresowania: anime, liteterura fantastyczna, wampirki (cóż…) i pisanie własnych historyjek

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: trafiłam przez przypadek… na wersję beta :slight_smile: Pamiętam jeszcze PBFa Beta xD

Arisu~

Witam serdecznie ponownie na cudownym łonie naszego odnowionego teraz forum. Czuj się jak u siebie :wink:
Pytanko: Ulubione zespoły rockowe?
Który rocznik?
W jakim miesiącu się urodziłaś?
Skąd jesteś?

Witam Cie na forum :slight_smile:
Od kiedy sie interesujesz anime i fantasy?

Okaerinasai Arleni :smiley:

Siemanko wita kamkom
Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

SAAAAACHI!!!

Gdzieś ty niby była przez… rok…? -.-

Witaj znów ;*

Witam na forum koleżankę :slight_smile:

Ulubione zespoły rockowe?- The Vampire Lestat (z filmu Queen of the Damned) i Tom Cruise z Rock of Ages. To nie zespoły, ale głównie tego rockowego słucham :slight_smile:
Który rocznik?- 1998 r
W jakim miesiącu się urodziłaś?- 10 lipiec- dodam nawet dzień ;3
Skąd jesteś?- ze Śląska, pozwólcie, że więcej nie powiem
Od kiedy sie interesujesz anime i fantasy?- fantasy od zawsze, anime i manga od chyba trzech lat
Oglądasz jakieś amerykańskie seriale o wampirach?- nie mam pojęcia które to amerykańskie, ale obejrzałam pierwszy sezon Draculi i kilka odcinków Pamiętników Wampirów (planuje kontynuować)
Jakiego gatunku muzyki słuchasz?- nie mam pojęcia, nie rozróżniam. Rock i pop, tak mi się wydaje, soundtracki z anime i czasami filmów, oraz ON/OFF
Pozdrawiam tych co mnie znają sprzed roku~

Sprawdziłem i już wiem czemu nie chcesz miasta podawać xD

Wow witaj powstałaś z martwych arisu~ jak tam ci się żyje ?;p zapraszam na chat

Nie, Golter, nie wstydzę się miasta xD Jeszcze czego… to po prostu jest internet, wole danych nie podawać (powiedziala podając ci facebooka…)

Yooo Arisu, kopę lat. Pamiętasz mnie jeszcze :D?

Tak, owszem, właśnie wrzeszczałam do ciebie na czacie xD capslockiem xD

Witaj jestem Okashin możesz mi mówić Shin lub Okash albo jak ci się podoba :wink:

Zamist Okash byłoby Oka, ale Oka to okatawo, więc zostajesz Shin :slight_smile: Okej? xD Ja niestety nie mam skrótu nicku, ale można mnie zwać Sachi albo Arisu. Tak jak za starych dobrych czasów ;3

Hejo, jam jest Azazel-sensei :wink:
Co do wampirów to widziałaś pewnie serię filmów Underworld, moje pytanko, która wizja wampirów Ci się najbardziej podoba? Które ich przedstawnienie?
Jakieś ulubione postacie z anime?
Znasz może Rosario + Vampire?

Rosario + vampire to pocałunki, a nie ugryzienia, obejrząłam kilka odcinków i zaniechałam…
najbardziej mi się podobają wampiry w Kronikach Wampirów (Wywiad z Wampirem i tak dalej), bo tam wszystko jest BARDZO dokłądnie ustalone i przemyślane. (polecam gorąco, jestem na 8 tomie na 10 i jeszcze 11 ma wyjść :smiley: )
Piękna seria . I piekne postacie <3
Ale Undreworld nie był zły, aczkolwiek półwampir półwilkołak nie wyglądał ładnie i go nie lubiłam xD
Ulubione postacie…
Alucard, Urahara Kisuke, gdzieś miałam ich wszystkich pospisywanych, nagle tak na zawołanie nie umiem nic powiedzieć ._. Na pewno gdy powiesz ulubione postacie to Alucard mi przed oczami się pojawia xD
I jeszcze Kaien Cross z Vampire Knight.
I Jirou z Black Blood Brothers.
Vash the Stampede z Triguna.
Tak, gdybym miała wymieniać to sporo ich by było :wink:

Jak na złość nie oglądałem żadnego anime z wymienionymi postaciami, chociaż Hellsinga zamierzam obejrzeć.
O ile dobrze pamiętam to Strike the Blood też jest o wampirach, a niedługo chciałbym się za niego wziąć.
Mi też się poł-wampir pół-wikołak w Underworld nie podobał, ale całą resza była fajna, ten wątek z DNA, a Bunt Lykanów, najlepszy wg mnie film.

Ach, Strike the Blood xD Obejrzałam bodajże szesć odcinków… dziwne ale fajne :slight_smile: