Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu

Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu

“Arslan Senki (TV): Fuujin Ranbu” to kontynuacja misji księcia Arslana, aspirującego do odzyskania Ecbatany. W drodze do miasta dowiaduje się o zagrożeniu ze strony wojsk sąsiedniego Królestwa Turan na twierdzę w Peshawar, co zmusza go do odwrotu i obrony fortyfikacji. W trakcie bitwy Parsianie spotykają niespodziewanego gościa.

Tymczasem, książę Hermes, szukając legendarnego miecza Rukhnabad, który miałby mu przynieść prawo do rządów, odkrywa, że został on skradziony przez Rycerzy Świątynnych z Lusitanii.

Podczas gdy rożne strony królewskiego konfliktu w Parsie starają się zdobyć przewagę, prawo Arslana do tronu stoi pod znakiem zapytania. Młody książę i jego oddani wojownicy nie cofną się jednak przed niczym, aby przywrócić dawną chwałę Parsu.

Arslan Senki (TV) 2nd Season
Arslan Senki: Fuujin Ranbu
Arslan Senki: Fūjin Ranbu
La Heroica Leyenda de Arslan Temporada 2
La Heroica Leyenda de Arslan: Segunda Temporada
Les chroniques d’Arslân: Le ballet de la tempête de sable
Les chroniques d`Arslân : Le ballet de la tempête de sable
The Heroic Legend of Arslan Second Season
The Heroic Legend of Arslan: Dust Storm Dance
The Heroic Legend of Arslan: Season 2
The Heroic Legend of Arslan: Seconda Stagione
arsen s2
arsen s2
アルスラーン戦記 THE HEROIC LEGEND OF ARSLAN 風塵乱舞
アルスラーン戦記 風塵乱舞
亚尔斯兰战记 风尘乱舞
아르슬란 전기: 풍진난무

Typ: TV

Sezon: Lato 2016

Kategorie: akcja, Bliski Wschód, bunty, ciągłość fabuły, crossdressing, dramat, fantasy, głównie męska obsada, historyczne, katastrofa, męski bohater, na podstawie mangi, osiągnięcie pełnoletności, piraci, polityczne, powieść, przygoda, średniowiecze, wojskowy, zemsta