Astarotte no Omocha!

Astarotte no Omocha!

“Astarotte no Omocha!” to historia o młodej księżniczce, Astarotte “Lotte” Ygvar, która jest sukkubem. Do przetrwania, regeneracji magii i kontynuacji królewskiego rodu, sukkuby potrzebują życiowego nasionia od mężczyzn. Ironia polega na tym, że Lotte nienawidzi mężczyzn, co stawia jej życie na krawędzi, gdy dorasta. Jedna z jej służących, Judith Snorrevik, postanawia przekonać ją do spełnienia swoich obowiązków, szukając w świecie ludzi mężczyzny, którego Lotte będzie mogła znieść.

Judith wraca z Naoyą Touharą, 23-letnim singlem, który niestety zostawia swoją córkę, Asuhę, w świecie ludzi. Naoya adaptuje się do swojej nowej roli, starając się sprawić, że Lotte będzie szczęśliwa. Jednak kiedy jego córka zostaje dopuszczona do królestwa magicznego, relacja Naoyi z Lotte szybko się pogarsza. Mimo to, stara się naprawić ich relację.

Wkrótce staje się jasne, że obecność Naoyi w magicznym królestwie to coś więcej niż tylko przypadek. Jego relacja z Lotte zaczyna łączyć go z innymi mieszkańcami tego oczarowującego świata.

Astarotte Toy
Astarotte’s Toy
Astarottes Toy Astarotte’s Toy Lotte no Omocha! Lottes Toy
lotte
Играчката на Астароте
Игрушка Астаротты
あすたろってのおもちゃ
アスタロッテのおもちゃ!
アスタロッテのおもちゃ!
アスタロッテのおもちゃ!
露蒂的玩具
아스타롯테의 장난감!

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2011

Kategorie: alternatywny świat, biseksualność, crossdressing, demon, demony, dramat, ecchi, elve, fantasy, geniusz, harem, heteroseksualność, isekai, kemonomimi, komedia, na podstawie mangi, osiągnięcie pełnoletności, różnica wieku, świat fantasy, żeński harem