Aye!

Podczas nudnej podróży warszawską komunikacją miejską i próby przetrwania, oraz uniknięcia bycia zgniecionym przez innych jej użytkowników z wyższym poziomem i ekwipunkiem, przyszła pora na relaks i przedstawienie się.

Mam na imię Kamil, okupuję stolicę pod przykrywką studiowania. Mam 21(lvl) lat i jak pewnie większość na tym forum (o ile nie wszyscy) interesuje się mangą i anime. Niestety ostatnio coraz mniej czasu. Czasami zawitam na jakimś konwencie. Oprócz tego jestem fanem Nintendo, a na zajęciach czy w pracy gdy nikt nie patrzy wydobywam konsolę i gram. :D

Cóż więcej mogę rzec? (:
Żyć, nie umierać!

Siemson, na jakim kierunku studiujesz, jeśli można wiedzieć? :>
Miłego pobytu na forum życzę!

Siemanko Kamil! Skąd jesteś? Masz jeszcze jakieś hobby? Jakiej słuchasz muzyki?
Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej i będziesz się dobrze bawił :D

Witaj Kamilu w naszej forumowej rodzince! :3 Uprawiasz jakiś sport? Luubisz czytać książki? :)

Witaj! :3
Fajnie, że znów ktoś dołączył. Podpisuję się pod wyżej zadanymi pytaniami (taki leniwy jestem). Albo nie. Skąd pomysł na nick?

Witam, jam jest Nekrin de Nekrinius
Jakiej muzyki słuchasz?

Studiuję, kierunek chwilowy, by być w stanie uczyć się japońskiego i angielskiego, ale będę celował w informatykę, bo w tym też zawodzie pracuje.

Co do muzyki. Metal! Rock, osty z anime i gier. + doza starej dobrej polskiej muzyki.

Książki kocham. Mistrz Sapkowski.

Jeżdżę na Snowboardzie. (:

Co do nicku, długa historia + lekcja j.polskiego za czasów licealnych.

Dziękować za ciepłe powitanie! (:

Witaj Ptysiu!
Odrazu wielki plus za nick <3 Genialny!
Moje pytanka:
1.Skąd pochodzisz?
2.Skąd dowiedziałeś się o forum.
3.Twoje ulubione anime?
4. Jak bardzo stary jesteś? ^^

ZAPRASZAM NA CZAT <3

Ja również witam Cię na forum.
Masz naprawdę fajny nick:).
Mam nadzieje,że będziesz się dobrze bawił.

Ad.1 Krynica -Zdrój, ale mieszkam w Warszawie.
Ad.2 Wpisałem w taptalku słowo klucz! Anime.
3. Baccano.
4. 21 lat na karku mym Moja Droga.

A zabawa z wami będzie przednia!

Witam na forum! Mam pytanie twój nick ma jakąś genezę ? Jest dość nietypowy jak na nick faceta.

Trochę w tym racji jest.
Nie raz grając w jakieś mmo, czy siedząc na jakimś portalu powoduje e-zwód u młodszych przedstawicieli płci męskiej, chcących zawojować światem, oraz nadzieje, gdy do mnie piszą, która jednak szybko jest rozwiewana i na jej miejscu pojawia się rozczarowanie i smutek.

Geneza nicku? W 1 liceum, czyli kilka dobrych lat temu, na długo ciągnącej się lekcji informatyki, znajoma poprosiła bym ocenił jej prace na deviant arcie. Pomyślałem, że i tak nie mam nic lepszego do roboty, a chętnie zrobię jej psikusa. Chcąc się zarejestrować mój nick, który używałem w tamtych czasach był zajęty, a mając w pamięci lekcje polskiego, która odbyła się godzinę wcześniej, bez namysłu wpisałem ,Bogurodzica". :D

O dziwo szybko się to przyjęło. Tego pseudonimu używałem już na każdym portalu, grze, czy podpisując pod projektami, lub dziełami w których brałem udział. Znajomi szybko ułatwili sobie zadanie i skrócili go, mówiąc do mnie ,Bogu", gdzie podłapała to nawet moja rodzina.

Co ciekawe, często przesiadując na międzynarodowych ts3, zagraniczni wojacy, kojarzą naszą polską Bogurodzicę, a epickim faktem jest, jak to wymawiają i łamią język.

Ot co, cała geneza. (;

witaj na naszym forumie XD ostatnio mamy tutaj małe załamanie demograficzne, ale tak się dzieje co jakiś czas i zaraz wszystko pewnie wróci do normy, więc nie przejmuj się pustkami na chacie albo coś ;p Ah bo wgl… to forum to tylko przykrywka XD tak naprawdę ta strona służy do chatowania!

e-zwód XD XD XD ciekawe ile ja ich w swoim życiu już wywołałam, przerażająca myśl!

Wybierasz się może na Pyrkon,który będzie teraz w Poznaniu? :3

Niestety nie :D

Hmm… siemaneczko. Tutaj Youhei xD… milo mi zes do nas zawital. (Chyba najgorsze przywitanie, odkad sie tu pojawilem… ale wykonczony podroza jestem, wiec prosze o zrozumienie)

Co do lamania jezyka, ja jak slysze, jak moi znajomi lamia sobie jezyk na moim nazwisku, to az sie we mnie gotuje xD Hmmm… tak tak…

A historia nicku, dosc ciekawa. Nie spodziewalbym sie akurat takiego powodu uzywania go xD

Hmm… chyba zaczynam cie lubic ;) (Tylko nie licz na wiele, ja do chlopakow nie startuje)

xD

Dobrze, że to podkreśliłeś i udusiłeś nasze uczucia w zarodku ;D