Babskie pogaduchy.

To po prostu ignorujmy wypowiedzi cchłopaków. Jak poczują się zognirowani to może dopuszczą ^^

Może i to jest jakiś sposób. Jak mówiła kiedyś Eiu, ignorowanie działa na dzieci, może podziała też na ciekawskich chłopaków ;-)

starts ignoring Byters

Dobra… nie mialem zamiaru sie tu wypowiadac, ale jednak sie wypowiem… rozmawiajcie sobie tutaj o czym chcecie, jak ktos sie obrazi… to… to jego wina… bo po co wchodzil nie do swojego dzialu :P Niech ma pretensje sam do siebie!

• to wszystko z mojej strony - - -

Ja też nie mam nic przeciwko, tak się z Mistrzem nabijałem :). Plotkujcie sobie dziewczyny :)

Haha widzę że mój wątek rośnie w siłę, nie tylko babską :3

Co do kategorii to zgadzam się z Eiu. Aczkolwiek kategorie są jeszcze podzielone na zachowanie (moje) i stan… cywilny xD (Eiu)

Szkoda, że nie można założyć hasła genderowego (tzn faceci by nie mogli wejść bo nie mieliby babskiego hasła ale i na odwrót w typowo męskie tematy babki nie mogly by wejść z wiadomych powodów) xD to by mogło pozwolić na zupełny freedom.

Zawsze można zrobić grupę na facebooku XD

Też dobry pomysł.

Dziewczęta kogo bierzemy na pierwszy ogień albo co?

Mogę poczytać o sobie :DDDDDDDD
Walcie ;)

Faś - calkiem spoko wygląd, charakter - mam wrażenie że nieco skryty ale ogólnie spoko gościu
Niestety rzadko go widuję na animesie :-( a tak btw to co się stało z Pharią?

Pharią??
Dodam że Phasiu to uroczy chłopiec. :3

Czo tu siem dziejem siem…? ;^;

obgadujemy facetów :3

Eiu
Pharia… To stary i zamknięty temat. Kojarzysz zjawisko zwane Tulpą? Tym właśnie była Pharia. Teraz zaginęła w meandrach mojego umysłu. To brutalne, ale nie potrzebuje już tego typu przyjaźni.
Jonovei
Jeśli człowiek wyglądający z bliska i daleka jak wieloletni pedofil (A przynajmniej tak mi sie wydaje) jest uroczy… To nie wiem co mam o tym myśleć xDDD
Louise.
Aktualnie obgadują mnie. Niby piszą dobre rzeczy ale skrycie chcą mnie zabić (Ciekawe czy to prawda swoją drogą…) :D Feel free to describe me :D

Ale uroczy pedofil :D ahhh wiec o to chodziło Phasiu! Do niedawna myślałam ze coś takiego nie istnieje… Niestety juz nie T.T

Och, okej!~ ^^ <3 To ja też chcem!~ ^^ <3 Etto… ano… ;^; nie pacz tutaj Phaś >n< Hmn… Phasiu jest bardzo miły, i fajny :3 I… i nie wiem… ;n; Ale jest fajny ^^ <3

I Fasiu miał ze mna grać w wowiki ale ja juz nie gram :D i jest jedna z niewielu osob co dają mi dojść do słowa w rozmowie… T.T

Szanuje czyjeś prawo do glosu :heart:

No wlasnie XD bo nawet czasem moje kochanie mi nie daje…