Badanie do pracy magisterskiej - pomóżcie Panowie!

Jestem studentką V roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Proszę Was o wypełnienie kilku kwestionariuszy i metryczki zamieszczonych w poniższym linku, które pomogą mi w napisaniu mojej pracy magisterskiej, dotyczącej preferencji mężczyzn z różnych grup przy wyborze partnerki. Całość nie powinna zająć Wam więcej niż 30-40 minut. Będę niezmiernie wdzięczna za każdy wypełniony kwestionariusz! Wasze odpowiedzi i wszystkie podawane dane pozostają anonimowe.

WAŻNE: ankieta skierowana jest do Panów! :slight_smile: Starajcie się pracować jak najszybciej i nie zastanawiajcie się zbyt długo nad odpowiedziami, nawet jeśli pierwsze przychodzące do głowy wydadzą się Wam bezsensowne.

Uprzedzam pytania o bezsensowność niektórych pytań: nie są one układane przeze mnie i nie mam możliwości ich dostosowania lub edycji :slight_smile:

Wszystkie potrzebne instrukcje znajdziecie w linku poniżej.
Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie przebiegu badania, chcielibyście uzyskać informację zwrotną lub dowiedzieć się czegoś więcej na temat mojej pracy i Waszego w niej udziału kierujcie je na adres: pracamagisterskaobrazkobiety@gmail.com

Link do kwestionariuszy: Badanie preferencji dot. wyboru partnerki

Dziękuję za zainteresowanie!

J. Braksal

Nie ma żadnego problemu jeśli ankietowany nie osiągnął wieku pełnoletności?

Dołączam się do pytania Phasia.

Jutro wypełnię na spokojnie, zawsze chętnie pomagamy.

Wypełniono :slight_smile:

Trudno mi coś wybrać z tej listy, do kiedy to trzeba?