Badanie do pracy magisterskiej - pomóżcie Panowie!

Jestem studentką V roku psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Proszę Was o wypełnienie kilku kwestionariuszy i metryczki zamieszczonych w poniższym linku, które pomogą mi w napisaniu mojej pracy magisterskiej, dotyczącej preferencji mężczyzn z różnych grup przy wyborze partnerki. Całość nie powinna zająć Wam więcej niż 30-40 minut. Będę niezmiernie wdzięczna za każdy wypełniony kwestionariusz! Wasze odpowiedzi i wszystkie podawane dane pozostają anonimowe.

WAŻNE: ankieta skierowana jest do Panów! :) Starajcie się pracować jak najszybciej i nie zastanawiajcie się zbyt długo nad odpowiedziami, nawet jeśli pierwsze przychodzące do głowy wydadzą się Wam bezsensowne.

Uprzedzam pytania o bezsensowność niektórych pytań: nie są one układane przeze mnie i nie mam możliwości ich dostosowania lub edycji :)

Wszystkie potrzebne instrukcje znajdziecie w linku poniżej.
Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie przebiegu badania, chcielibyście uzyskać informację zwrotną lub dowiedzieć się czegoś więcej na temat mojej pracy i Waszego w niej udziału kierujcie je na adres: pracamagisterskaobrazkobiety@gmail.com

Link do kwestionariuszy: https://docs.google.com/forms/d/1aJa9h2Pw4tEkwbxuU_ZwcCERgCB6Q8s0HzqNnHc77rQ/viewform

Dziękuję za zainteresowanie!

J. Braksal

Nie ma żadnego problemu jeśli ankietowany nie osiągnął wieku pełnoletności?

Dołączam się do pytania Phasia.

Jutro wypełnię na spokojnie, zawsze chętnie pomagamy.

Wypełniono :)

Trudno mi coś wybrać z tej listy, do kiedy to trzeba?