Bajzel w rządzie.

Nie odpuszczę.
Ostatnio, w sumie dokładnie w tym momencie, rozgorzała(dzięki mnie) dyskusja na temat aktualnego stanu moderatorów.

Osobiście, nie mam nic personalnie do aktualnych adminów/modów, ale wg. mnie, jak i przypuszczam, według innych również, niektórzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków.

Tak więc stworzyłem tą ankietę.

Ankietę? Brak ankiety…

Chwilę zajęło mi dodanie jej :v

Po co robić z igły widły? Przeszkadza Ci to że mają jakiś kolor? Większe uprawnienia?
Dopóki nic nie popsują mogą być nawet global adminami, mi to lotto.

O fakt, że modów jest za dużo.

Ale w czym Ci przeszkadza to że jest sobie 3 czy 4 modów?

Ja mam gdzieś to ile jest modów, ważne dla mnie jest to by się nie czepiali każdego słówka napisanego :)

Byter, nawet jeśli oni tego nie będą robić - Ja to zrobie.
Egil. Twoje zdanie jak dla mnie jest mało ważne. To, jakie my podejmujemy decyzje nie powinni cie tak na prawdę interesować. To prawda ze większość modów nic nie robi, no prawie nic. Ale to jest efektem tego że nie ma co modować, ponieważ na forum panuje porządek i ład do którego każdy się dostosował i nikt nie łamie zasad ogólnie przyjętych.
Kolejna sprawa, Egil jesteś zwykłym użytkownikiem i sprawy administracyjne nie mają z twoją osobą KOMPLETNIE NIC wspólnego, więc dlaczego się wcinasz tam gdzie cie nie potrzeba? Nie dajemy modów za byle co, tym bardziej każda decyzja związana z forum jest przez Administracje czyli Mnie i Domena wspólnie podejmowana. I rozmawiamy na temat czy ktoś coś powinien dostać czy nie. Liczymy się z waszym zdaniem ale to nie zmienia faktu że ostatnie słowo należy do nas, wyłącznie.
Chcę wam tylko przypomnieć, że podejmujemy nasze decyzje dla dobra forum. Jeżeli komuś to nie odpowiada, to droga wolna, My was tu nie trzymamy na siły.
To jest moje zdanie.

Serio egil? Wchodzę raz na ruski rok ? ja siedzę codziennie w pracy od 9 mniej więcej do 16, to że nie bawię się w wasze PBF i nie udzielam, się na czacie to cały czas tu jestem i pilnuje… Jestem formalnie częściej od kici na forum czy kamkoma… Od mango też proszę odejść sam pisałem wczoraj do Domena że ma moje poparcie . Na forum nie ma potrzeby większej administracji, dzięki staraniom na początku jest tu ład. Tylko od czasu do czasu trzeba niektórym przypomnieć kilka zasad. Kamkom też działa ale nie ujawnia się zbytnio. Ankieta totalnie bez sensu…