Banana Fish

Banana Fish https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/b/b9fc6b9f5f5415dad32a7135f2276914cfffb376_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Banana Fish” to dramatyczna opowieść o życiu Asha Lynxa - siedemnastolatka, który jako dziecko zbiegł z domu i wychowywał się na ulicach Nowego Jorku pod skrzydłami niesławnego ojca chrzestnego mafii, Dino Golzine. Obecnie Ash jest bossem własnego gangu i prowadzi śledztwo dotyczące tajemniczego “Banana Fish” - dwóch słów, które od czasu powrotu z wojny w Iraku nieustannie wypowiada jego starszy brat, Griffin. Jego dochodzenie jest utrudniane, gdy Dino wysyła swoich ludzi, aby go schwytali. Konflikt zaczyna się, gdy Dino porzuca swoje schronienie.

BANANA FISH
MUZ BALIĞI
Банановая рыба
بنانا فيش
बनाना फिश
பனானா பிஷ்
బనాన ఫిష్
บานาน่าฟิช
バナナフィッシュ
战栗杀机
香蕉鱼
바나나 피쉬
바나나 피쉬

Typ: TV

Sezon: Lato 2018

Kategorie: akcja, Ameryka, antybohater, biseksualność, bishounen, diva, dramat, dramat akcji, klasyka literatury, komedia, miłość chłopców, mordercy, na podstawie mangi, narkotyki, przestępca, przestępcy, przestępcy, przestępstwo, przygoda, spisek

Natura podarowała mu urodę, wychowanie uczyniło zimnym, bezwzględnym zabójcą. Zbieg adoptowany przez “Papa” Dino Golzine na spadkobiercę i… erotyczną zabawkę. W buntowniczym wieku lat siedemnastu Ash Lynx porzuca królestwo “diabła”, który go wychował. Lecz odrażający sekret, który doprowadził starszego brata Ash’a do szaleństwa nieoczekiwanie wpada w chciwe i ambitne dłonie “Papy”. To kiepski czas dla Eiji’ego Okamury - Japońskiego fotografa o czystym sercu - aby zostać znajomym Ash’a.

Mialem watpliwosci by to zobaczyc przez nazwe ? ale bardzo sie ciesze ze to zobaczylem to anime wprowadzilo pewna swierzosc - wkoncu w pelni dojrzale postacie, zero poszanowania dla zycia w kazdym wieku, bardzo dobry motyw orientacji seksualnych i pedofilii. Bardzo podobal mi sie opening i kreska tego anime i to ze nie dzieje sie to w japoni tylko w ameryce.