Bem

Bem

Młoda detektyw Sonia Summers została przeniesiona na peryferia portowego miasta Libra po wywołaniu niezgód z przełożonymi. Libra jest podzielona na dwie strefy - “Górną”, będącą centrum bogactwa i polityki, oraz “Zewnętrzną”, pełną przestępstw, korupcji i tajemniczych incydentów z udziałem monstrualnych yōkai. Każda sprawa, którą prowadzi Sonia, wydaje się wskazywać udział tych tajemniczych stworzeń.
Sonia krzyżuje ścieżki z trzema osobliwymi humanoidami yōkai - Bem, Bela i Belo, którzy szukają ochrony ludzi i walczą z demonami yōkai terroryzującymi ich. Żyjąc jako “Youkai-Ningen”, są wykluczeni przez innych yōkai z powodu swojego zbyt ludzkiego stylu życia, a odrzucani i ranni przez ludzi, gdy odkryją swoje prawdziwe formy. Pomimo trudności, z jakimi się borykają, ci trzej Youkai-Ningen żyją w tajemnicy wśród ludzi, kontynuując pościg za swoim marzeniem o staniu się pewnego dnia prawdziwymi ludźmi.

BEM
Youkai Ningen Bem
Бэм
べむ
ベム
新妖怪人间贝姆

Typ: TV

Sezon: Lato 2019

Kategorie: akcja, demon, demony, horror, mitologia, modyfikacja genetyczna, noir, nowy, oryginalne, policja, policjanci, potwór, potwór tygodnia, prezenty, science fiction, super moce, superbohaterowie, ulepszenie człowieka, współczesne fantasy, zmiennokształtny