Black Butler PBF/RPG

http://i.imgur.com/sxzsCPJ.png

Osłonięty wieloma tajemnicami okres epoki wiktoriańskiej to nie tylko barwny czas frywolnych poczynań arystokratycznej klasy wyższej, to nie tylko rewolucja przemysłowa i budzący się sprzeciw robotników. To również ciągnące się pasmo zbrodni doskonałych i kryminalnych zagadek wszech czasów, którym czoło stawia Scotland Yard często bezradnie rozkładając ręce. Ten mroczny świat zamieszkują wspólnie z ludźmi: demony, które wykorzystując słabość człowieka zawierają kontrakty w zamian za dusze śmiertelników; anioły pragnące oczyścić plugawą ludzkość z grzechów; shinigami zaprowadzające porządek pośród problematycznych dusz, a także piekielnie zwierzęta o nieprzewidywalnej naturze. Przetrwanie w tym świecie jest prawdziwym wyzwaniem, które może okazać się przygodą na śmierć i życie.

PBF - play by forum - gra tekstowa prowadzona na forum polegająca na odgrywaniu wymyślonych przez siebie postaci poprzez pisanie postów.
[ul]
[li]Postacie kanoniczne z Kuroshitsuji albo oryginalne charaktery, kto co woli i w czym lepiej się czuje, nikogo nie ograniczamy ^ [1][li]Pełna swoboda akcji i zabawy[/li][li]Przyjemna atmosfera i klimat ; )[/li][li]… a poza tym, przekonajcie się sami : >[/li][li]Zapraszamy![/li][/ul]
http://blackbutler.cba.pl/index.php


  1. /li ↩︎