Black Clover

Black Clover

“Asta i Yuno zostali porzuceni w tym samym kościele w tym samym dniu. Wychowani razem jak rodzeństwo, poznali legende o “Królu Czarodziejów” - tytule nadawanym najsilniejszemu czarodziejowi w królestwie. Obiecali sobie, że będą rywalizować o stanowisko następnego Króla Czarodziejów. Jednak, gdy dorosli, wyraźna różnica między nimi stała się oczywista. Podczas gdy Yuno zręcznie włada magią, Asta nie jest w stanie używać magii wcale, próbując odkryć swoje moce poprzez fizyczne treningi.
Na piętnaste urodziny, Yuno otrzymuje niezwykły Grimoire z czterolistną koniczyną, podczas gdy Asta nie otrzymuje nic. Niedługo później, Yuno zostaje zaatakowany przez osobę o imieniu Lebuty, który chce zdobyć Grimoire Yuno. Asta próbuje go powstrzymać, ale jest w niekorzystnej pozycji. Mimo beznadziejnej sytuacji, odnajduje siłę do walki po usłyszeniu głosu Yuno. Wściekłość obudziła w nim ukryte moce i otrzymuje pięciolistną koniczynę, “Czarną Koniczynę”, która daje mu wystarczająco dużo siły, aby pokonać Lebuty. Kilka dni później, obaj przyjaciele wyruszają w świat, obaj dążąc do tego samego celu - zostania Królem Czarodziejów!”

Black Clover (2017)
Black Clover (TV)
Black Clover TV
Kara Yonca
bctv
Черна детелина
Чёрный клевер
תלתן שחור
بلاك كلوفر
ورقة النفل السوداء
แบล็กโคลเวอร์
ブラッククローバー
ブラッククローバー
ブラッククローバー (2017)
ブラッククローバー (2017)
黑色五叶草
黑色五葉草

Typ: TV

Sezon: Jesień 2017

Kategorie: akcja, demon, demony, dramat, elf, epickie fantasy, komedia, kultowy, lochy, na podstawie mangi, niepełnosprawność, obietnica z dzieciństwa, obsada zespołowa, przygoda, przyjęcie, regresja wieku, spisek, tożsamości dysocjacyjne, uprawa, zastraszanie