Błagam was o pomoc! Czy jest takie anime?

Chodzi o to że czytałam urywek mangi
(pożyczyłam od kolegi, nie pamiętam tytułu) i bardzo mnie zaciekawiła, chciałabym wiedzieć czy jest na jej podstawie anime. Pamiętam że główna bohaterka to dziewczyna (licealistka chyba), która jest bardzo sprawiedliwa i wierzy w boga i nie grzeszy itd. pewnego dnia zostaje porwana przez syna Diabła czy coś (kogoś z piekieł), który uczestniczy w wyścigu chyba o to kto zbierze najwięcej ludzi. I on ją pocałował i do tego momentu przeczytałam, wiem tylko że to był pierwszy tom mangi, sam początek. Byłabym szczęśliwa gdyby ktoś wiedział o co mi chodzi. Nawet jeśli nie ma anime na podstawie tej mangi, czy moglibyście podać jej tytuł?

Imponuje mi twój talent do zadawania trudnych pytań. :smiley:

Zakładam że czytałaś u kolegi na necie bo jeśli miała by fizyczną kopię to byś jemu zadała to pytanie.

Radził bym poprosić kolegę by przejrzał historie przeglądarki w dniu gdy u niego byłaś.

Najbliższe co by odpowiadało temu opisowi co kojarzę:

1lajk

Nie to nie to, ale dzk za fatyge. Z kolegą to trch problem bo się znamy tak bardziej z widzenia i miał fizyczną kopię. A ja nie mam do niego numeru ani nic przez co mogłabym się skontaktować. Bo jak już wspomniałam znamy się raczej z widzenia.

Jeśli manga została wydana w Polsce to nieco ułatwia sprawę.

A jeśli to nie to zawsze możesz przeglądnąć tą listę:

http://manga.tanuki.pl/strony/manga/wlista/title/full/

O, dziękuje;)

Hej !

Jest to manga ,Enra z piekła rodem". Sama posiadam ten tytuł na swojej półce więc jestem pewna na 99%, że to ta manga, ponieważ opis który napisałaś idelnie odzwierciedla pierwszy tom tej mangi. A anime z tej mangi nie stety nie ma.

2lajki

Tak!!! To dokładnie to, chociaż jestem zawiedziona że nie ma anime