Bleach (Netflix)

I jak wrażenia?
Imo, całkiem fajnie zrobione i nawet przystępnie zagrane. Całkiem nieźle trzymali się oryginału, przez co nie zepsuli fabuły tak do końca.
Samo zakończenie nie najgorsze, chociaż jakby niedokończone xD Trochę tak, jakby chcieli sobie zostawić drogę do kolejnej części, ale nie wiem, czy w Japonii się takie filmy kontynuuje.
Duży minus za (B)Ishidkę, który był zbyt brzydki jak na siebie i Inoue miała za małe cycusie ;(

Troszkę kusi oglądnąć ale w sumie nie wiem. FMA od Netflixa oglądałem i nie było najgorsze.

a Nisekoi już wyszedł? Bo bardzo mnie ciekawi, jak im to wyszło…

Jak dla mnie to za mało trzymali się oryginału ;P Wycięli albo przekręcili masę dobrych scen, a dali jakiś niepotrzebny trening Ichigo z Rukią… I gdzie tu logika “nie możesz oddać mi teraz mocy, bo straciłeś ją w walce z hollowem, więc musisz zabijać więcej hollowów, żeby ją odzyskać”??? Zresztą więcej rozpisałam się na temat tego jak bardzo się oddalili od oryginału w mojej recenzji na blogu, nie chcę mi się tu powtarzać :D Może film sam sobie jest do obejrzenia, ale w porównaniu z anime/mangą jest cieniutki i boli.