Bleach powraca na ekrany

Nie wiem jak wy ale ja długo wyczekiwałem tej informacji. W KOŃCU po 8 latach od zakończenia serii Bleach wróci na ekrany w przyszłym roku. Nie mogę się doczekać.
Więcej szczegółów na ten temat poniżej:

3lajki

Jakimś super fanem wybielacza nie jestem, ale prawdopodobnie będę oglądał na bieżąco.
Mam nadzieję że czas jaki stracą przez corone nie wpłynie na jakość animacji.

W końcu! Robicie rewatch poprzednich sezonów, czekając na nowy? :grin:

To Bleach miał kilka sezonów? oO

Ten moment, gdy ludzie czekają na nowy odcinek/chapter rewelacyjnego One Piece’a bądź na poprawę HxH(który moim zdaniem pomimo słabego arcu jest do odratowania) a tutaj beng, Twórcy zapowiadają powrót Blicza w przyszłym roku w postaci największego gówna, jakie widziałem(osobiście uważam, że ostatni arc Naruto>Bleach, więc możecie być pewni, że to nie wypali, pomimo wlepionych efektów bardziej niż przy psycho-pass czy nowszych anime akcji), ale ok then, lets wait, na pewno nas wszystkich zaskoczy…wait a second.

Spośród wszystkich przyszłości wybieram tę, w której ostatni arc Bleacha jest poprawiony na ile się da względem mangi.

@NapewnoNieRzelek Elmor po prostu się pomylił. Każdemu zdarzają się pomyłki, więc miej trochę wyrozumiałości.
HxH nie był słaby ale przygotowany bardziej pod młodsza publikę jeżeli chodzi o serię 2011.
Co do naruto się nie wypowiem bo słuchanie ost “The Raising Fighting Spirit” CO ODCINEK (Przenośnia) mnie wkurzało. Do tego widoczne gołym okiem błędy w animacji zniechęciły mnie do oglądania tego anime. Bleach ma parę niedociągnięć ale według mnie lepiej się go ogląda od Naruto. Poza tym czy anime wypali czy nie możemy tylko spekulować.

1lajk

Odnośnie HxH, uważam, że najnowszy arc z mangi jest sztucznie przedłużany i monotonny, jednakże pomimo tego wciąż lepiej się go czyta niż w przypadku Blicza. Sądziłem, że wypowiedziałem się w miarę racjonalnie.

Nie zamierzam rzucać jadem, ale za każdym razem gdy widzę posty Elmora widzę te pomyłki, ale przecież jesteśmy tylko ludźmi XD One Piece oraz HxH również mają sezony.

Ludzie, którzy uważają, że pomimo wszelkich niedociągnięć i absurdów przedstawionych w Shippudenie ostatni arc jest definitywnie gorszy od “Thousand year blood war” powinni zapierdalać na galerze wokół Przylądka zielonej nadziei. Ah, wait, trafiłem na animes, no tak, zapomniałem się, poziom dorównujący MAL’owi, reality is often dissapointing, i guess its my goodbye…again.

Myślałem że pisałeś o anime a nie o mandze. Tutaj tego nie raczyłeś podkreślić ale następnym razem możesz wypowiedzieć się bardziej dokładnie.

W teorii to stwierdzenie, że bleach miał sezony nie jest błędem kardynalnym. Filmweb jak i angielska Wikipedia stawia arce=sezonom. Odnośnie hxh, op czy też naruto to mają osobne tematy, więc nie widzę sensu pisania tutaj o ww. tytułach.

1lajk

Mam nadzieje, że przez panującego obecnie wirusa Japonia powstrzyma się od produkcji tego gówna i skupi się na produkcji 2giego sezonu Yony czy ruszy 4ty sezon Kingdom, kto w ogóle wpadł na pomysł, by odkopać po tylu latach tasiemca tylko po to, by zekranizować największe gówno, jakie ujrzałem wśród shounenów? Mam nadzieje, że pomysłodawcy(wykonawcy zapewne też bo jakby inaczej) zachorują na wirusa i nie będą w stanie tego zrobić, przecież cały ten proces nie ma żadnego sensu, dla jakiej widowni jest to przedstawione? 10 letnich chłopczyków? A może “Inteligencji” naszego świata? Mam cichą nadzieje, że cały proces produkcji się nie powiedzie.

Tbh nigdy nie słyszałem, by arce=sezonom wg. filmwebowi oraz brytyjskiej wikipedii, nawet jeśli, nie jesteśmy w UK, poza tym come on, sugerujemy się jednym z najbardziej rakowych portali w Polsce? Ah, so sorry, przecież wybawcy Elmora nadal tu panują, i forgot.

Kontynuacja raczej ma sens, bo oglądalność z racji na sentyment do serii jakaś będzie, przynajmniej na początku. Ja sam osobiście mangi bleacha nie przeczytałem, bo jakimś ultra fanem serii nie jestem, ale jak będzie wychodzić to kilka odcinków obejrzę, a jeśli będzie tak słabe jak każdy mówi to sobie odpuszczę.

Dobrze @NapewnoNieRzelek przepraszam za podanie takich źródeł. Co więc powiesz na informację zawartą na crunchyrollu? Myślę że opinia jednego z niewielu legalnych miejsc do oglądania anime coś tam znaczy.

Edit:
https://www.crunchyroll.com/bleach
masz link jakby Ci się szukać nie chciało.

@NapewnoNieRzelek Kontynuacja raczej będzie dla osób które poprzednie części oglądały. Prawdopodobnie jest mały odsetek 10 latków czekający na kolejny sezon. Co do osób, jak to podkreśliłeś “inteligentych” raczej bym się nie zgodził ponieważ każdy ogląda to co lubi. O gustach się nie dyskutuje więc najlepiej będzie zostawić tą sprawę tutaj.
Anime zostało już zapowiedziane więc wątpię że proces produkcji się nie powiedzie co najwyżej może zostać przeniesiony.
Wracając do wybawców Elmora. Jest to ludzki błąd, a dużo ludzi popełnia błędy nawet ja i Ty. Jestem osobą, która lubi wyjaśniać niejasności. Gdybyś to ty się pomylił to prawdopodobnie też bym cię bronił ;)

Masz racje pisząc odnośnie subiektywnych “gustów” oraz odczuć, każdy ma prawo oglądać czego dusza zapragnie, natomiast w momencie, gdy widz jest zainteresowany obejrzeniem tego “powracającego w super stylu shounena” i cieszy michę bardziej niż przy half life 3, to można śmiało przypuszczać spadek inteligencji odbiorcy, zakładając, że zna wydarzenia z mangi. O gustach się dyskutuje.
Oh, sprawiedliwy obrońca animesa się nam trafił, that’s funny tho, mogłeś się pojawić 2 lata temu, wielokrotnie,aczkolwiek zbagatelizowałeś sprawę i wolałeś stanąć murem za “dawną” społecznością przebywającą na animesach. Sytuacja wielokrotnie miała miejsce, nie ma sensu przypominać ani argumentować swoich racji, jestem niczym Osama w w Pakistanie.

Btw. rzadko popełniam błędy ponieważ jestem perfekcjonistą i działania, które wielokrotnie wykonuje rozwijają moją personę. Tak powinno być z każdym, niestety, nic bardziej mylnego.

W sumie fajnie, że Bleach wraca, nie obejrzałem jeszcze całości pierwszego Bleacha (150 odcinków), tak będzie motywacja by dokończyć te anime.

Myśle, że te anime będzie strzałem w 10, bo po prostu jest MEGA popularne. Nie to co jakiś np Kingdom, który część ludzi na pewno lubi, natomiast na Bleacha powinny iść logicznie rzecz biorąc wyższe nakłady.