Błędy wyłapane w stylu Animes v2

1. Zmienić forumową czcionkę, bo nie obsługuje polskich znaków.
  2. Zmienić kolor czcionki podczas pisania postów na domyślny - czarny. Ten jest w uj niewidoczny.
  3. Ja poproszę dział “Świat Ninjy”, a nie “Świat Loli”
  4. Czat trzeba przenieść na górę strony, ponieważ w tym momencie, nie dość, że na forum prawie nic się nie dzieje, to jeszcze każdy nowy nie zobaczy czata, na którym COŚ się zwykle dzieje. Czyli wyjdzie z infem “nuuuuda”.
  5. Działy na forum głównym są zbyt “grube” przez co wysokość optyczna tego forum jest za dużo i nim kto dojdzie do połowy już mu się nie chce czytać dalej.
  6. Ograniczyć liczbę pod-działów w działach - z tego samego względu co u góry.
  7. Gdy napiszesz post, z lewej masz avkę i inne info. Obok nicku masz loga “gg” i “skype” - należy to usunąć, wiem, że macie zabawę gadżetami, ale nadmiar informacji jest tak samo szkodliwy jak ich niedomiar. Gdy ktoś będzie chciał się z kimś skontaktować to wejdzie na jego profil.
  8. Dotyczy tego samego co punkt “7”, ale tym razem chodzi o długość tej części postu - ustawcie repkę i liczbę postów obok siebie, trochę zmniejszcie odległości między resztą rzeczy, bo na ten moment przynajmniej u paya w niektórych postach to jest dłuższe niż sam post z sygnaturką licząc.
  9. Forum wygląda dość surowo, a “zmień styl” odnosi się tylko do “zdjęcia w tle”, z których każde szczerze mówiąc tak pasuje do a&m jak ja do bycia papieżem.

To jak na razie wszystko co zauważyłem w ciągu kilku minut ;]

1. Uszeregowanie działów. W tym momencie trochę to nie ma sensu - drugie od góry - administracja, a powyżej tłumaczeń i graficznej są rozmowy “poważne” o serialach i podobnych duperelach.

1. Pisałem już, tylko się nie czyta tematów wstępnych. Zgłosiliśmy to już do twórcy skórki, naprawi wszystko w niedalekiej przyszłości, gdyż teraz jest nieobecny, a nie chcemy przeciągać otwarcia o następny tydzień przez czcionkę.
  2. Jak wyżej.
  3. Ja poproszę złoty samolot.
    4.W Ogłoszeniu u góry jest wyraźnie napisane, że chat widnieje na dole strony. Jak ktoś nie chce scrollować zawsze może zwinąć kategorie.
    5.Jak w pierwszym punkcie.
    6.Postaramy się coś z tym zrobić. Zostanie to przedyskutowane.
    7.Nad tym jeszcze myślimy, prawdopodobnie zmieni się coś za jakiś czas.
  4. Weźmiemy to pod uwagę, ale i tak podczas przypisywania rang będzie wydłużało długość postu.
  5. Jak w punkcie pierwszym - nie czyta się wstępów. Jest konkurs na top.

Czekamy na dalsze sugestie.

Edit:// Działy uporządkowane.

Popieram punkt czwarty. Zarówno z powodów podanych przez ninje, jak i z lenistwa.

Także popieram punkt czwarty, a co do punktu siódmego to mi to jak najbardziej nie przeszkadza.

1. Niestety to nie zadziałało.
  2. Pomyślę.
  3. Stwórz sobie temat świat ninji w kąciku dla panów lub hydeparku.
  4. Pomyślę.
  5. Pomyślę.
  6. Pomyślę.
  7. Jak dla mnie jest to dobre rozwiązanie.
  8. Nie jest to zły pomysł, pomyślę.
  9. Aktualnie trwa konkurs, na dole możesz zmienić sobie styl na stary albo jeszcze starszy :P

ja się dopatrzyłem jednego problemu jedynie, korzystam z wyższej jasności monitora bo tak wole ale wtedy występuje taki problem ze nie wiem jak to nazwać dokładnie ale ramki w których znajdują się m.inn posty są po prostu niewidoczne musiałem zmienić jasność by się skapnąć gdzie jest pole do wpisywania wg mnie problem może rozwiązać zmiana koloru ramek z szarego na czarny

Wprowadziliśmy kilka poprawek. M.in:

• Naprawienie fontu na forum (nazwy działów nie są pogrubiane, font czyta polskie znaki)
  • Przeniesienie chatu na górę witryny jak i zmienienie tła na ciemne. Obie te funkcje ustawiliśmy tymczasowo. Ankiety nt. tego jakie ustawienia zostaną znajdziecie TUTAJ i TUTAJ. Prosimy o udzielanie się.
  • Aktualizacje cen i okresu przyznawania w sklepie dla kolorów nicku.
  • Usunięcie ikony Skype i GG z informacji o użytkowniku przy poście.
  • Edycja sygnatury - teraz możecie załączyć jeden obrazek o rozdzielczości 400x100

Na jutro przygotowaliśmy jeszcze kilka aktualizacji. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o składanie własnych propozycji.