Błędy wyłapane w stylu Animes v2

[ol]
[li]Zmienić forumową czcionkę, bo nie obsługuje polskich znaków.[/li][li]Zmienić kolor czcionki podczas pisania postów na domyślny - czarny. Ten jest w uj niewidoczny.[/li][li]Ja poproszę dział “Świat Ninjy”, a nie “Świat Loli”[/li][li]Czat trzeba przenieść na górę strony, ponieważ w tym momencie, nie dość, że na forum prawie nic się nie dzieje, to jeszcze każdy nowy nie zobaczy czata, na którym COŚ się zwykle dzieje. Czyli wyjdzie z infem “nuuuuda”.[/li][li]Działy na forum głównym są zbyt “grube” przez co wysokość optyczna tego forum jest za dużo i nim kto dojdzie do połowy już mu się nie chce czytać dalej.[/li][li]Ograniczyć liczbę pod-działów w działach - z tego samego względu co u góry.[/li][li]Gdy napiszesz post, z lewej masz avkę i inne info. Obok nicku masz loga “gg” i “skype” - należy to usunąć, wiem, że macie zabawę gadżetami, ale nadmiar informacji jest tak samo szkodliwy jak ich niedomiar. Gdy ktoś będzie chciał się z kimś skontaktować to wejdzie na jego profil.[/li][li]Dotyczy tego samego co punkt “7”, ale tym razem chodzi o długość tej części postu - ustawcie repkę i liczbę postów obok siebie, trochę zmniejszcie odległości między resztą rzeczy, bo na ten moment przynajmniej u paya w niektórych postach to jest dłuższe niż sam post z sygnaturką licząc.[/li][li]Forum wygląda dość surowo, a “zmień styl” odnosi się tylko do “zdjęcia w tle”, z których każde szczerze mówiąc tak pasuje do a&m jak ja do bycia papieżem.[/li][/ol]
To jak na razie wszystko co zauważyłem w ciągu kilku minut ;]
[ol]
[li]Uszeregowanie działów. W tym momencie trochę to nie ma sensu - drugie od góry - administracja, a powyżej tłumaczeń i graficznej są rozmowy “poważne” o serialach i podobnych duperelach.[/li][/ol]

[ol]
[li]Pisałem już, tylko się nie czyta tematów wstępnych. Zgłosiliśmy to już do twórcy skórki, naprawi wszystko w niedalekiej przyszłości, gdyż teraz jest nieobecny, a nie chcemy przeciągać otwarcia o następny tydzień przez czcionkę.[/li][li]Jak wyżej.[/li][li]Ja poproszę złoty samolot.[/li]4.W Ogłoszeniu u góry jest wyraźnie napisane, że chat widnieje na dole strony. Jak ktoś nie chce scrollować zawsze może zwinąć kategorie.
5.Jak w pierwszym punkcie.
6.Postaramy się coś z tym zrobić. Zostanie to przedyskutowane.
7.Nad tym jeszcze myślimy, prawdopodobnie zmieni się coś za jakiś czas.
[li]Weźmiemy to pod uwagę, ale i tak podczas przypisywania rang będzie wydłużało długość postu.[/li][li]Jak w punkcie pierwszym - nie czyta się wstępów. Jest konkurs na top.[/li][/ol]
Czekamy na dalsze sugestie.

Edit:// Działy uporządkowane.

Popieram punkt czwarty. Zarówno z powodów podanych przez ninje, jak i z lenistwa.

Także popieram punkt czwarty, a co do punktu siódmego to mi to jak najbardziej nie przeszkadza.

[ol]
[li]Niestety to nie zadziałało.[/li][li]Pomyślę.[/li][li]Stwórz sobie temat świat ninji w kąciku dla panów lub hydeparku.[/li][li]Pomyślę.[/li][li]Pomyślę.[/li][li]Pomyślę.[/li][li]Jak dla mnie jest to dobre rozwiązanie.[/li][li]Nie jest to zły pomysł, pomyślę.[/li][li]Aktualnie trwa konkurs, na dole możesz zmienić sobie styl na stary albo jeszcze starszy :P[/li][/ol]

ja się dopatrzyłem jednego problemu jedynie, korzystam z wyższej jasności monitora bo tak wole ale wtedy występuje taki problem ze nie wiem jak to nazwać dokładnie ale ramki w których znajdują się m.inn posty są po prostu niewidoczne musiałem zmienić jasność by się skapnąć gdzie jest pole do wpisywania wg mnie problem może rozwiązać zmiana koloru ramek z szarego na czarny

Wprowadziliśmy kilka poprawek. M.in:
[ul]
[li]Naprawienie fontu na forum (nazwy działów nie są pogrubiane, font czyta polskie znaki)[/li][li]Przeniesienie chatu na górę witryny jak i zmienienie tła na ciemne. Obie te funkcje ustawiliśmy tymczasowo. Ankiety nt. tego jakie ustawienia zostaną znajdziecie TUTAJ i TUTAJ. Prosimy o udzielanie się.[/li][li]Aktualizacje cen i okresu przyznawania w sklepie dla kolorów nicku.[/li][li]Usunięcie ikony Skype i GG z informacji o użytkowniku przy poście.[/li][li]Edycja sygnatury - teraz możecie załączyć jeden obrazek o rozdzielczości 400x100[/li][/ul]
Na jutro przygotowaliśmy jeszcze kilka aktualizacji. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, a także o składanie własnych propozycji.