Bri

Imię: Paweł / Pawełek
Lat: 17
Ulubione anime:
Bleach, FairyTail, ShamanKing, i duuużo wincyj.

Ulubiony gatunek muzyczny: Electro, DnB, Techno i jeszcze kilka innych.

Zainteresowania: Anime (to dość oczywiste skoro tu jestem), Gierki różnorakie na blaszaka, rysowanie, żmudne dążenie do zrobienia własnego systemu oraz świata Rpg.

Skąd dowiedziałeś się o forum: Taki jeden mi polecił , Dawid się zwie a login oczywisty jakże ma, czyli dawid15121997.

:smiley:

Yoł Pawle
rocznik 96 czy 97?
lubisz masło?
xD

97
Yup lubię…
I witam tak w ogóle.

Witam bardzo serdecznie. Mam do ciebie kilka pytan :
[ol]
[li]Ogladasz Naruto ?[/li][li]Ogladales DB Z ?[/li][li]Technikum czy liceum ?[/li][li]Chodzisz na silke ?[/li][/ol]

Siema, siema :slight_smile: !
[ul]
[li]na wstępie za Fairy Tail’a w ulubionych ;3[/li]Jakim sportem się interesujesz :)?
[/ul]

Destroyer:
1.Tak oglądam, jestem do tyłu wprawdzie o jakieś 20odc. ale kiedyś to nadrobię :smiley:
2.Nie oglądałem DB prawie wcale, tak ,tak, wiem fan anime który nie obejrzał Db.
3.Zawodówka :stuck_out_tongue:
4.Nie chodzę, wstawanie z łóżka to już udręka, a co dopiero dylanie na siłownie…
Sadamoo:
Spaniem długodystansowym, ew. bilardem snookerem.
I również was witam. ^^

Witam <3 Lubisz czekoladę? Twój ulubiony kolor? Mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej <3 i zapraszam na czat ^^

Lubisz snooker ? Myślę że się dogadamy :smiley:

Ko-chan
Zależy jaką, większość zjem choć nie specjalnie słodkie wcinam.
Kolory, nie kolor, czarny i biały, bądź turkusowy i fioletowy ^^.
Też mam nadzieję że dłużej tu posiedzę :D.
Destroyer
Czasem oglądnę jakiś turniej z dziadkiem choć nie znam się na tym jakoś super szczególnie, może nawet kiedyś spróbuję zagrać jak nadarzy się okazja.

Nevar siemson
Jaki system chcesz stworzyć? Jak chcesz to możemy razem coś stworzyć - aktualnie wgłębiam się co raz bardziej w Rubiego, ale z C,C#,Javą nie mam problemów więc można by było coś ciekawego sklecić - nie obce mi są też wzorce projektowe więc damy rade. Oferuję się ponieważ cierpię na niemoc twórczą ( brak pomysłów ) i wakacyjnego lenia, a do -portfolio chce koniecznie wrzucić jakieś 2 spore projekty więc śmiało pisz szczegóły i działamy :slight_smile: