Children Sadystyczna manga

[ATTACH type=“full” alt=“IMG_20220701_140131” width=“375px” height=“500px”]7001._xfImport[/ATTACH]

Przygodowa manga o walce ze złem. Toru Igarashi rozpoczyna bardzo dobrze płatną pracę w górskiej placówce opieki nad dziećmi. Ukryta głęboko w leśnej gęstwinie początkowo nie wzbudza jego podejrzeń. Podobnie jak to, że jedynymi dorosłymi są tam on sam i śliczna Sakurako. Wszystko zmienia się kiedy Toru dokonuje pewnego przerażającego odkrycia.

Sadystyczna, ciekawa, ale myślałem że inaczej to się potoczy zdziwiłem się. Mi się podobała.

1 polubienie

dzieci i sadyzm… ok tym razem odpuszczę bo to już nie te czasy. Aczkolwiek zapamiętam jakby mnie kiedyś naszła ochota.

bardzo ładna okładka btw

Okładka bardzo ładna ale manga zryta hahah ale też jestem chyba zryty bo mi się podobała XD

Nie będę kłamał ta okładka i opis przykuły moją uwagę, więc oblookałem kilka recenzji i postanowiłem że dam szanse tej jednotomówce ( ‾́ ◡ ‾́ ). I muszę przyznać że pomimo tego że nie jestem wielkim fanem kreski i według mnie worki z “paszą dla świń” pojawiły się za szybko, to zdecydowanie przeczytam do końca, przynajmniej by zobaczyć jak zryte okaże się zakończenie ( ` ω ´ ).