Chińskie mobilki

Hej,

grywacie w któreś z tych mobilek?

• Azur Lane;
  • Girls Frontline;
  • Arknights;
  • Honkai Impact 3rd.

Mam nadzieje, że nie trafię tutaj na twardego fana Kancolle i nie zacznie mnie wyzywać od “zdrajców Japońskiego rynku gier”.
^_^

Mój przyjaciel przez pewien czas bardzo dużo grał w Azur Lane i chwalił się swoimi nowymi dziewczyno-statkami za każdym razem gdy do mnie przychodził :smile: ale znudziło mu się i razem ze swoją dziewczyną łupie teraz w Arknights ;]

Mnie jakoś nie zaciekawiły te tytuły, gram tylko w tajwańskiego Cytus’a 2 :wink:

Ze znajomymi, z którymi gram w GFL’a zaczęliśmy również grać w Arknights’a, ale mamy z nim problem, bo mechanika i parę innych rzeczy nam nie podeszło.

Cytus jest rytmiczną gierką, tak? Coś jak BanG Dream?

Heh, im się Arknights akurat strasznie spodobało i lubią mechanikę w nim :slight_smile:
Przyjaciel słyszał, że w Girls Frontline trzeba dużo grindować i nie ma trybu automatycznego jak np w Azur Lane, że same statki walczą ale nie wiemy jak jest naprawdę :smile:

Tak, Cytus II jest rytmiczną gierką z fabułą która jest na bieżąco rozwijana :slight_smile:
No można powiedzieć że coś stylu BanG Dream tyle że Cytus jest trochę inny :wink:
Bardzo często w rytmicznych grach punkty spadają z góry i trzeba je nacisnąć w odpowiednim momencie gdy będą na linii. Lanota dla przykładu:

W serii Cytus to linia się porusza :stuck_out_tongue:

Nie ogarniam gdy punkty spadają z góry więc tylko Cytus’uje… :sweat_smile:

Dzięki za info. Ja nie przepadam za rytmicznymi grami, ale znajomemu polecę.

Co do auto-battle, to w ALu po wyborze mapy i tak musisz wybrać, którą flotę będziesz bił. W auto można puścić samą bitwę.
Jakieś randomowe zdjęcie mapy:

W GFLu, to po mapie też trzeba chodzić manualnie, ale same bitwy głównie się w auto odbywają.

W Arknigts po przejściu mapy na 3 gwiazdki odblokowuje się całkowity auto-battle, więc tylko klikasz i wszystko samo się dzieje, co jest trochę słabe. Dodatkowo do upgradu postaci potrzeba masę surowców, więc jak na razie Arknights wydaje się najbardziej nastawiony na grinding.

Każda z gierek ma swoje plusy i minusy.