Chrome ściąganie Anime

Witam
Tu pokaże wam jak łatwo ściągać anime na przeglądarce Google Chrome, jest to dość proste i myślę że większość z was to wie.(Uwaga nie działa na d-on. Sprawdzane wa wrzucie-ale trzeba czekać na koniec reklamy przed pobieraniem, VK, Sibnecie)

Krok 1:
Wchodzimy na stronę z dodatkami do Chroma Klik
Krok 2:
W Okienku wyszukiwania wpisujemy "Video download helper"i wybieramy 1(jak na obrazku xD) Tam gdzie jest oceń powinno być “+ za darmo”(już to mam więc jest “oceń”)

Krok 3:
Po instalacji użycie tego jest bardzo łatwe:
a)Znajdujemy odcinek który nas interesuje
-Wybieramy interesującą nas jakość
-klikamy na start buforowania(jak na obrazku przykład z Vk)

b)Klikamy w prawym górnym rogu na zieloną ikonkę
-Klikamy niebieski guzik “Download”

-Czekamy aż się ściągnie
-Cieszymy się animcem

Wooow, co za skomplikowana operacja, jak to zrobiłeś??? .

Wszystko masz opisane spokojnie nawet taka osoba jak ty powinna sobie z tym poradzić ;)

Hahha :facepalm: :facepalm:

trol mi się wydaję że elmor użył ironii ;p możesz dodać w swoim pierwszym poście że ta opcja działa na telefonach też o ile dobrze pamiętam

Wiem że to ironia znam go już tyle czasu żeby wiedzieć że on umie zrobić takie rzeczy. A co do tego czy działa na telefonie to zaraz to sprawdze.

Dzięki przydało sięe ! nawet specjalnie chrome ściągnąłem :P

Mam firefoxa,ale miałam ten video helper,bardzo fajna i przydatna rzecz. Nie trzeba ściągać z pseudo stron jak “chomikuj”. Dzięki za ten wątek :):).

Mam firefoxa,ale miałam ten video helper,bardzo fajna i przydatna rzecz. Nie trzeba ściągać z pseudo stron jak “chomikuj”,gdzie trzeba płacić za pobranie. Dzięki za ten wątek :):).

Ja za to polecam wcale nie pobierać ani noe oglądać tych shitowych onlajnów przemielonych przez Player, tylko pobierać anime z torrentów w full HD i bez kompresji :/