Citrus

Citrus https://animes.pl/uploads/default/original/2X/6/6810998f88b73d9df0c1f2eb504360ffccb0d860.jpeg
ocena 0.0 0

“Citrus” to historia życia nastoletniej Yuzu Aihara, która zmuszona jest do zmiany szkoły po ślubie jej matki. Mimo początkowych trudności, dla modnej Yuzu jest to kolejna okazja do poznania nowych przyjaciół i doświadczenie pierwszego zakochania. Niestety, intensywne marzenia Yuzu i jej wyjątkowy styl nie są zgodne z rygorami nowej szkoły dla dziewczyn, pełnej skoncentrowanych na nauce uczennic. Na dodatek, jej wyraziste zachowanie przyciąga uwagę Mei Aihara, pięknej i imponującej prezeski rady uczniowskiej, która natychmiast próbuje zdominować Yuzu. Po napotkaniu kolejnej przeszkody, Yuzu odkrywa szokującą prawdę - Mei to jej nowa przyrodnia siostra! Pomimo chłodnej postawy Mei, Yuzu stara się nawiązać z nią bliższy kontakt, co prowadzi do nieoczekiwanych i niezrozumiałych sytuacji. Czy pierwszy pocałunek Yuzu okaże się czymś więcej niż tylko zabawą? Czy Yuzu odkryje tajemnicę stojącą za skomplikowanym zachowaniem Mei?

citrus
citrus~柑橘味香气~
Цитрус
シトラス

Typ: TV

Sezon: Zima 2018

Kategorie: biseksualność, dramat, dziewczęca miłość, ecchi, gl, gyaru, inseki, liceum, manga, na podstawie mangi, nagość, osiągnięcie pełnoletności, prezenty, protagonistka, przeciwieństwa się przyciągają, szkoła dla dziewcząt, tematy lgbtq, trójkąt miłosny, życie rodzinne

Po ponownym małżeństwie matki i przenosinach do nowej szkoły Yuzu zupełnie inaczej wyobrażała sobie swój pierwszy dzień nauki. Dziewczyna nie miała pojęcia, że jej nowe liceum to bardzo konserwatywna i rygorystyczna placówka. Zamiast słodkiego szkolnego romansu musi zmierzyć się z przewodniczącą rady uczniowskiej Mei… która to nieoczekiwanie okazuje się jej nową przyrodnią siostrą! Yuzu przekona się również, że nienawiść i pożądanie nie zawsze są przeciwieństwami!

Szału nie ma, ale manga i tak lepsza.