Co wiesz o użytkoniku powyżej?

Jest bardzo miłą osobą, która mocno mi pomogła w tym bym mógł zacząć poznawać tajniki hobbystycznej informatyki :)

Bedzie brac internetowy ślub. Ja czekam na inteligentnetowe wesele.

Mistrzu… ;w; Czasem mnie przeraża, ale jest bardzo w porządku~ ^^ Lubię z nim rozmawiać ^^ <3

Można z nią porozmawiać normalnie i dojrzale. Przejmuje się za bardzo pierdołami. Ma na awatarze bardzo słodką postać jaką jest Louise z Zero no Tsukaima :)

Chce uchodzić za złego, niemoralnego i zboczonego, ale to pewnie tylko pozory. W internecie można udawać każdego, więc stara się być twardzielem. Myślę, że tak naprawdę to wrażliwy i nieśmiały chłopak, któremu zdarza się wzruszać do łez nawet podczas reklamy ketchupu. ;)

Zaye***cie rysuje, i az szmutno mnie sie robi poniewaz nie wiem czo jeszcze moglbym powiedziec xD

Dostarcza dobry towar do fap fap…

Co nie Roger? .?..

Sympatyczny chłopak, z którym można porozmawiać na wiele różnych tematów, jest dosyć wylewny. Zdaje się, że jest lubiany na naszym forum.

Dosc mily no i moze nieco zbyt szczery czlowiek, ale przynajmniej powie prawde a nie “to co chcesz uslyszec” xD Dobry przyjaciel bez dwoch zdan xD

Jak się go przywróci do porządku, to można z nim fajnie pogadać :D

Miła, wydaje mi się że inteligentna no i pisze fabułę do mafii lepiej niż ja

Skory do rozmów na ciekawe tematy ;) Lubi popełniać błędy ortograficzne i składniowe :P

Gościnny, sympatyczny, pomocny, towarzyski. Zajebisty gość do wspólnego grania, dyskusji, a także spożywania alkoholu. ;3

sympatyczny, interesuje magią informatyki, lubi czasy w historii, które interesują i mnie, jest jedną z największych gaduł jakie znam jak nie największą ! :>>>

Lubi boczek boczek mięcho i boczek jest zabawna sympatyczna “Pozwoliła mi mówić do siebie one-chan więc jest dobrze” jakie tam masz zainteresowania to nie mam pojęcia

Jest wielkim fanem 3W, lubi psychologiczne anime, nie czyta dużo książek, ma dużo depresyjnych gifów w rękawie.

Mieszka na pomorzu i rapuje ;d

Schowała Vasha gdzieś w piwnicy. A tak szczerze to nawet sympatyczna[emoji14]

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Gimbus nad gimbusami,ale ujdzie!

Tak naprawdę nazywa się Marek i zrobił se operację plastyczną by realizować swoje zainteresowania transwetyckie.
Po za tym jest z niego spoko gościu. Gdyby nie był facetem to sam bym do niego zarywał :p