[COCOart] Nauki rysunku 'Jak rysować mangę - How to draw manga'

‘Jak rysować mangę - How to draw manga’

Rozpoczęłam na youtubie dawać lekcje rysunku mangowego w postaci tutoriali. Chętnych, którzy chcą nauczyć się podstaw rysunku bardzo serdecznie zapraszam na stronę, gdzie są udostępniane wszelkie informacje dotyczące nowych odcinków poradnika.
Pierwsze odcinki poświęcone są nauce rysowania oczu wykorzystując linie pomocnicze, następnie będę wykładać podstawy w rysowaniu nosa i ust. Po kolei będziemy uczyć się anatomii człowieka.

Myślę, że poradnik ten pomoże wielu osobą, które dopiero co zaczynają zabawę z rysunkiem mangowym.

Zajęcia mają na celu nauczenia rysowania postaci mangowej jak i wykreowania własnej kreski.

Bezpośredni link do poradnika:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLdqrtBs4Mow4IFypHVXmIV8VMQLps1ezH

Chyba zacznę oglądać :)

Ojej… ; o Byłoby bardzo miło ^^

Bardzo ładnie. Do rysowania się nie nadaję (dwie lewe ręce), ale subskrypcję trzasnę. Powodzenia! :)

Aż spróbuję jak będę miał czas :D

Oj każdy może się nauczyć rysować :D Tyle, że inni mogą do tego potrzebować więcej czasu. :-/

Cieszę się, że ktoś chce z tego korzystać : o

rysujesz też komputerowo? (Touchpadem)

Rysuję na tablecie, ale nieczęsto. Moja wprawa jest po prostu przykra. Któregoś dnia powinnam usiąść na kilka godzin przed kompa, aby wykuć na pamięć budowę programu by zapamiętać skróty klawiszowe, bo bez tego ani rusz. Staram się by moje prace digitalowe były dobre, ale nie są szczerze mówiąc (bez porównania do tych tradycyjnych na kartkach)

szacun za wielki talent, ja rysowac próbowałam i… poległam, nie wciągnęło mnie to tak jak wyszywanie czy robienie jakichś tam dupereli XD
zawsze podziwiam takich ludzi ____

też uwielbiam wyszywać i dziergać <3

Czekam na więcej poradników, ten jest świetny ^^

ja sub + oglądam xd akurat coś takiego było mi potrzebne. Akurat już nie długo sesja mi sie zacznie i skończy więc bede mial troche czasu a chcialbym się podszkolić w rysowaniu mangi <3 Wiec mi coco jak z nieba spadłeś/aś <3

Ojej…! Cieszę się <3 Myślałam, że poradnik ten nie wypali a tutaj taka radość :D

Kiedy następne poradniki?

Dzisiaj po południu będzie dostępny kolejny odcinek ^^

Czekam z niecierpliwością :D
Odcinki wrzucasz regularnie?

Siódmy odcinek ‘Jak rysować mangę’, przeszliśmy do rysowania nosów ^^ Mam nadzieję, że film wyszedł ok. Miłej nauki. <3
I wesołego jajka.

Szukajcie jajeczek w trawce, zamiast kupeczki :D

Tak, odcinki wrzucam mniej więcej co 5dni :D

Ósmy odcinek poradnika, dotyczy on ust kobiety w pięciu pozach ^^

10 Odcinek nauk rysowania :3

Tym razem uczymy się rysować włoski do ramion.
Zapraszam.~ [hahaha]