COCOart

Hej wszystkim! Możliwe, że ktoś mnie kojarzy (hah) Jestem COCOart i buszuję na różnych portalach głównie: Facebooku, Yaoutubie, Twitchu i Tumblerze. Grafika w headerze forum jest wykonana spod moich rączek jakby ktoś nie wiedział : 333

Czym się zajmuję?

Prowadzę poradniki mangowe ‘Jak rysować mangę według COCOart’ - są to podstawy podstaw dla tych co chcą dopiero wtajemniczyć się w rysunek mangowy oczywiście tradycyjny : >
Od niedawna również prowadzę poradniki rysowania z programie graficznym ‘Manga Studio’.
W wolnym czasie rysuję ludzi zainteresowanych moimi poczynaniami (tzw. fani :P)

Rysuję webkomiksy i pracuję nad jednym tomikiem do wydania :>
Po prostu rysuję, tworzę grafiki
Produkuję zawieszki/breloki z różnymi postaciami a&m/zespołów k-pop’owych/gier (chibi) : Wzory
Streamuję na picarto

Gdyby ktoś byłby zainteresowany jakąkolwiek współpracą to oczywiście jestem za : >

Gdzie możecie mnie złapać:
www.facebook.com/Cocolinkaa
www.youtube.com/user/cocolinkaa
www.plus.google.com/u/0/+CocoArt
www.twitter.com/_COCOart
www.cocolinkaa.tumblr.com
www.instagram.com/cocolinka
www.ask.fm/COCOartist
www.cocolinkaa.deviantart.com
www.pixiv.net/member.php?id=15447093
www.picarto.tv/COCOart
Jak widać jestem wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no… nieźle. Jak będę miał chwilkę przeglądnę sobie wszystko.

http://orig05.deviantart.net/26f5/f/2012/193/8/8/vocaloid___len_kagamine_01_by_cocolinkaa-d56xey1.png Piękne, naprawdę piękne.

Jakich przyrządów używasz? Bardziej pytam z ciekawości.

Jakbym miał jakiś pomysł do narysowania np. talię do gry z jakąś określoną tematyką, np. HighSchool DxD gdzie serca byłyby w postaci pantsu czerwonych. To co ten pomysł musiałby spełniać? Znaczy, chodzi mi o sam pomysł, co by było takiego, ze Ty mówisz “wow, muszę to narysować”? xD Nie mniej to też pytam jako ciekawostkę, bo obecnie to nie mam funduszy, a pomysły mam głupie, jak to powyżej :D

Ewentualnie, jak mógłbym Cię wspomóc, prócz promowania Ciebie na innych stronach?

Dobrze, że założyłaś wątek bo zapomniałem o tym całkowicie :D

Co 2 głowy to nie jedna! xD

Właściwie wszystkiego co mam pod ręką xD Kredki, cienkopisy, markery, farby, pastele. WSZYSTKIEGO :>

Z takimi pomysłami to proszę na PRV XDDDD nie chcę zaśmiecać postu sry ;_;

Jeżeli można C : Czemu nie. xD Zawsze jakiś fejm! : >

Co do pomysłów to chodziło mi o rodzaj, nie zaś by dawać tu konkretne.

Jakie farby? Ja osobiście kupiłem gdy byłem w gimnazjum jakieś szkolne, dwa rodzaje chyba i niestety, jak chciałem coś naprawdę namalować to farby okazały się być tak dziadowskie, że hohoho. Ogólnie myślałem nad zakupem pigmetów, ale artystą nie jestem i chyba nigdy nie będę, a inne rzeczy też dochodzą na wymówkę więc… nie zrobiłem tego. Dlatego też moje pytanie tutaj. Jakich konkretnych farb używasz, bo może jednak sie do zakupu ich zmotywuje, a okażą się na tyle dobre, żeby można było popróbować malowania, co prawda te farby za 10 zł można używać, ale na pewno zbytnio nie pomagają w pracy.

Rysuję WSZYSTKO xD

Akwarelowe : > najtańsze nic specjalnego xD

To masz talent… Nie mniej polecam spróbować z droższymi.

noł hajs xD

Farby akwarelowe z tych nieprofesjonalnych są dość dobre z astry - cudowna gama kolorów. Plazma zainwestuj w akryle i polecam gdy obraz jest jeszcze mokry popsikac lakierem do włosów - kolor pozostanie świeższy XD
Cocoś rysujesz fanów? A narysujesz Eiu i Yankisia? :D I jak to jest z tymi brelokami? W sensie mozna Ci podać jakby to… Wzór jedyny w swoim rodzaju? XD

COCOArt? Nie nie znam. Kto to taki?
Phaś się z tobą dogada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musicie załapać się na losowanie na streamie! : ///

Oczywiście, że tak : > Jednak cena się nieco różni od tych z moimi wzorami : >

Niech ja Cię tylko spotkam na dzielni! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jakie są ceny?

Jakie pytanie i taka odpowiedź xD różne xD zależy od rodzaju pracy : >

Wszystko masz w tym linku : >

Coco a jakaś zniżka dla rodzinki Animesa? XD

no nie wiem nie wiem xD

Mogę się tutaj spytać?

O co chodzi z tym obrazem akwalerowym zimy?

Zamykam wątek.