Coppelion

W roku 2016 topnienie rdzenia reaktora nuklearnego powoduje wielką katastrofę w Tokio. 20 lat później miasto jest praktycznie wymarłe z powodu wysokiego poziomu promieniowania. Jednak to właśnie z tamtego obszaru zostaje nadane wezwanie pomocy. Japońskie Siły Samoobrony wysyłają na miejsce trójkę dziewcząt ze specjalnej jednostki Coppelion, by odnalazły ocalałych. Tylko dlaczego nie noszą one żadnego sprzętu chroniącego przed promieniowaniem?

Obejrzałam 1. odcinek i jestem zadowolona i zaciekawiona, polecam ludzi co lubią takie lekkie post apo bez jakiejś rzeźni

Też po pierwszym odcinku jestem. One takie zielone na plakacie były więc zaczęłam myśleć, że są czymś w rodzaju zmobie, ale na szczęście już w pierwszym odcinku się wyjaśniło.
To Tokio, po którym one chodziły wygląda naprawdę fajnie i szkoda, że nie miałam już czasu na kolejne odcinki. Ale dzisiaj już się za to wezmę ^^

Ale w sumie troche szkoda ze jedyny pistolet jaki maja jest na środki uspokajające T.T

Wyślij trzy dziewczyny do postapokaliptycznego miasta i nie daj im nic do obrony Ciekawe, zaraz zaczynam oglądać dalej xD

Tiaaa… Dokładnie Lili XD Nwm jakim cudem one przeżyły …

Ale już w drugim odcinku widać, że jednak trochę walczyć potrafią, więc może się obronią :)

Znudziło mi się po 3 odcinkach,kreska słaba,fabuła wolno szła,no nie podobało mi się :v

Chyba dodam na listę oczekujących na obejrzenie. Klimaty post-apo są całkiem spoko :)