Coś dla kogoś, kto nigdy nie czytał

Siemka, nigdy nie czytałam mang. Szukam czegoś, co będzie fajne, ciekawe, zabawne. Mój kolega zaczął czytać “Exitus letalis”, ale jakoś tak fabuła nie jest dla mnie ciekawa. Może być jakiś wątek miłosny, ale nie musi. Yaoi nie jest zbyt mile widziane, yuri może być :D

Preferujesz tylko po polsku, czy też po angielsku? I czy w formie papierowej czy online? :)

Po polsku, i papierowa wersja ;)

Huuu… One Punch Man, Kokoro Connect, Black Lagoon (subiektywnie ze względu na sentyment do serii, ale ciężko teraz o wydanie papierowe), Kuroshitsuji (nie ma yaoi, ale są pewne podgrupy fandomowe które pairingują nawet dwa kamienie rodzaju męskiego lekko zerka na Lilkę), Silver Spoon, Służąca Przewodnicząca itd itd… tak patrząc na swoją półkę, może coś siądzie :P
W szczególności One Punch Man, chociaż to bardziej komedia, akcja i satyra na superbohaterów z powołania.

Do głowy przychodzi mi tylko manga Fairy Tail:)

Mi osobiście podoba się Re: Zero choć na razie wyszedł tyko 1 tom po polsku, 24 czerwca wychodzi drugi jak coś

@fala5g widziałeś całe Re: Zero? Jeśli nie, to może Cię czekać trochę szoków :p

@Tanovan Najpierw che przeczytać mangę, ale ty mówisz o tym Re: Zero?
http://sklepwaneko.pl/Re-Zero/7468-Re-Zero-Zycie-w-innym-swiecie-od-zera-Ksiega-1-Dzien-w-Stolicy-01-9788380962330.html

O tym. Oj panie to unikaj spojlerów i trzymaj się poręczy ;)

Heh, teraz tym bardziej nie moge sie doczekac kolejnego tomu :)

Green blood, one piece, berserk, crying freeman na poczatek.

One Piece trochę długi chyba.

Na dzień dzisiejszy po Polsku masz 44-45 tomow. Anime ma z 800 odcinkow+ - nie pamiętam ale to jedna z moich ulubionych mang i serii.

Relife (pierwsza manga w całości kolorowa), Bestia z ławki obok, Księga Vanitasa

Szczerze polecam Fullmetal Alchemist ja swoją przygodę z manga zacząłem od tego tytułu nie żałuję bo interesuje się manga aż do dziś. Akcja komedia, przygoda, dramat wszystkiego po trochu można znaleźć w tej historii.