Cosplay'e COCOart

No więc tutaj będę wrzucać foteczki z moimi STARYMI jak i świeżymi cosplayami. Co prawda nie ma ich zbyt wiele, ale zawsze jakieś są ": >>> Może i nie wyglądają wykwintnie, ale no sama staram się coś uszyć xD
I to chyba tyle co mogę tutaj napisać.
Podziwiajcie komentujcie i wgle! no. LAJKI. (y)

Mój pierwszy cosplay i zarazem chyba najcięższy jaki szyłam xD To było dokładnie 7/8 lat temu na moim pierwszym w życiu konwencie… to był KONECON tylko który? (a bo ja wiem xD) Wtedy jeszcze się nie malowałam więc na twarzy nawet make up’u nie mam hah xD ALE NIEWAŻNE, podczas prezentowania kostiumu spadła mi peruka i szłam z wiszącym blond kucykiem… xD

Całą prezentację możecie zobaczyć tutaj:

Whoaaaa ^.^ <3 ~jaka cudowna Madame Red ^^ Swietnie uszyte moim zdaniem XD Choć może przydałby sie makijaż aby postarzyć XDD Ale tak wgle szacun za tyle pracy którą pewnie musiałaś poświęcić temu strojowi

Jak dłuugo ty to szyłaś?

Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to makijaż xD ciiiii

Jakoś 2 tygodnie xD

Wooooow, ale super ci cosplay wyszedł!
A właśnie ważne, będziesz na Xmasie? XD

Nieee : // niestety : <

Buuuuu, czemuuuu?

Dokładam się do pytania XDD ciemuuu nie

nie mam hajsów + muszę się uczyć : ////

Będziemy stać z puszka przed Xmasem zbierać hajsy dla Ciebie XDD A wybierasz sie do Kiici na biwak w nast wakacje?

Zajebiste te Cosplaye :)

Masz jakieś porady dla ludzi próbujących coś uszyć, zmajstrować na cosplay? Np jak robic te takie różne elementy w rodzaju kawałka zbroi, jakiejś maski, broni etc

No co do zbroi to najlepiej robić ja z pianki evy :> do broni to stosuje się styroduru to taka odmiana twardego styropianu xDDDD

Czaję XD Dzięki ^.^ a jakie farby najlepsze do malowania tego potem?

nie farby a takie spraye po prostu : >

Farby w sprayu? XDD To tysz farby

Do cosplayu trzeba mieć zapewne zajebistą kreatywność :)

Chyba cierpliwość XDD do robienia całego swego staffu

tak ale zwykła farba okropnie się pokrywa a te w sprayu są cudne :P

Cierpliwość pewnie też :)