Cytus

Gra polegająca na wciskaniu odpowiednich punktów w odpowiednim rytmie wraz z linia opis prosty jak zasady gry gierka fajna wciąga i na późniejszych etapach jest coraz trudniejsza
link do Google play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rayark.Cytus.full&hl=pl

Bardzo fajna gra, polecam :smiley:

hmm a coś więcej ? można tworzyć własne mapy? coś ala osu na fona?

Gram w tej chwili
Całkiem mi się podoba, niestety bardzo łatwo missnąć jak sobie zasłonisz palcem, ale to już wina mojego małego wyświetlacza

osu mobilne jest ale to inna historia beatmapy niestety stale i niezmienne lecz w dobrej jakosci a co pewnien czas dochodza nowe (mniej wiecej co miesiac)
ciekawym patentem jest za to ze co pewna liczbe graczy ktos dostaje fulla i dla kazdego sa odblokowane betamapy dlatego najlepiej jest te gre polecac znajomym gdyz szybciej sie odblokuje beatmapsy

Cytus jest 100x lepszy niż mobilne osu imho, bo jest stworzone pod telefony a osu jest po prostu przeniesione z kompa. Nie można chyba tworzyć własnych map, ale i tak jest ich duży asortyment. Jak na razie “zakochałem” się w tej piosence

Mobilne osu nie wyrabia juz przy 4 gwiazdkach… To porażka. (telefon z quad-corem, więc nie tutaj wina)
A Cytus jest bardzo dobry. Mimo braku otwartej bazy piosenek, te są bardzo przyjemne i jest ich dużo.
Istnieje jeszcze Deemo. To gra tego samego studia. Różni się tym, że gramy na pianinie. Tak samo wymaga dobrej zręczności i koordynacji.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk Pro

zaj*bista gierka tak jak golter “zakochałem” się w tej piosence
PS.spróbujcie zagrać na 9 levlu

Może żeby wątek nie umarł wstawimy tu nasze wyniki (niekoniecznie najlepsze) wspomnianej piosenki?

Oto mój (na 6lvl), po dłuższej przerwie od tej gry:
[IMG alt=“alt”]http://img.tapatalk.com/d/14/02/03/ura7yba3.jpg
ura7yba3.jpg960×576

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk Pro

Jakbym wiedział jak to ok

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

U mnie np. screena robi się jednoczesnym wciśnięciem klawisza blokowania i zmniejszania głośności.