Cze!

Konichiwa!!!
Imię: Adamo [ ale mówić Aqua (tak wiem, głupia ksywka)]
Lat:18
Ulubione anime: Code Geass, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins Gate, Clannad ( proszę się nie śmiać ;d ), ichiban ushiro no daimo no i może Toradora
Muzyka: w sumie słucham wszystkiego, od rocku/metalu, rapsów, jazzu po lowtempo, electro soul czy future funk. No wiadomo że muzyki z animców też
Skąd dowiedziałeś się o forum: jakiś FP na fejsie
Hobby: Animce, muzyka, książki fantasy, czasami pykne w lola czy osu, no i jeszcze buty- takie małe zboczenie XD
Pozdrowionka

Siemcia Adamo!
Serio nazywasz się Adamo a nie Adam?
Najlepszy rocznik 96 czy słaby 95 i w tym roku masz 19?
Czego tu się śmiać, że lubisz Clannada? Ta seria mnie mocno wzruszyła w wielu momentach w After Story :P
Jakich zespołów metalowych słuchasz?
Skąd jesteś?
Interesujesz się wszystkimi rodzajami butów czy tylko męskimi, bądź tylko damskimi?

Siemanko wita kamkom
Pytanko odemnie android czy ios?
W jakie mmo grasz?

Powitać cię pragnę mości Adamie za twą jakże szczodrą wizytę na naszym forum. Jestem Pharios Shaphire ukłon .Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej, zapraszam także na czat ;)
Pytanko:
Twoja ulubiona scena bądź epek z Clannada?

@Golter
Nie no, Adam oczywiście haha
96, trzy dni temu miałem osiemnastkę :D.
Mnie również, ale wiesz troszkę nie męskie jest wzruszyć się do tego stopnia jak wyglądało to u mnie.
Jestem odwiecznym fanem SOAD, a konkretnie Serja. Prócz tego cała klasykę : Black Sabbath, Metallica, Iron Meiden, Judas Priest, Slipknot, no i może trochę ACDC czy Korna
Ostrów Wielkopolski
Męskimi tylko hah, w wiekszości biegówkami np, mój dzisiejszy nabytek ( http://sneakerbardetroit.com/wp-content/uploads/2013/04/asics-gel-lyte-iii-print-pack-4.jpg )
@kamkom
Nie gram niestety w mmo :<
Nie widziałem tego najnowszego Androida, ale raczej ios. Najprostszy i zarazem najlepszy system na smartfony.
@PhariosShaphire
znaczy cała seria była świetna, ale jak pewnie u większości najbardziej w pamięci zapadły 2 momenty: śmierć Nagisy i Ushio. No i potem jeszcze to spektakularne zakończenie.

Edit:// Spoilery proszę umieszczać w

/Payback

O to witam rówieśnika, ja mam dopiero w sierpniu 18 na B6.
E tam, wzruszenie ludzka rzecz.
Ja nie słucham “mainstreamowych” zespołów oprócz Sabatonu, ale miałem nadzieję, że może spotkam na forum fana któregoś z zespołów, których słucham. Ale SOAD znam i fajnie grają :P
O, to możesz mi doradzić jak będę kupował sobie buty na lato ^^

Oooo dobre animce lubisz <3 Code Geass i Tengen są w mojej top 5 <3 I nie śmieję się z Clannada, bo sama to uwielbiam :3! Witaj witaj :3

Cześć :3 Lubisz czekoladę?

@Golter
Znaczy słucham wielu innych zespołów, ale jednak ich najwięcej.
Z przyjemnością pomogę, ale muszę Cie zmartwić iż to moje zboczenie trochę kosztuje :X
@Nikorin
To nie jest tak że śmieje się z tego anime, tylko raczej z siebie :< Witaj, witaj !
@Mako
Cześć ;3 lubię czekoladę, w sumie to nawet nie wyobrażam sobie życia bez niej. Dodam jeszcze jako dowód tego, iż leży sobie u mnie w pokoju z 7 kilo, mnóstwo rodzajów :D

Ale kosztują twoje usługi czy buty? xD
Jeśli to drugie to podałbym ci najwyżej pułap cenowy :P

Nie no, to drugie oczywiście XD

Cześć tu Azazel-sensei (lub też Kuro).
Widzę że lubisz Ichibana, ulubiona postać i paring.
Avek z Guilty Crown, a na liście tytułu nie ma? :) (Szczerze mówiąc to dopiero teraz zauważyłem podobieństwo Lisbeth z SAO do Inori z Guilty Crown, którego jeszcze nie widziałem)

Witam Adamie.
Tutaj Sirzechs Lucifer-sama pod przykrywką nicku Raizer. Widzę, że jesteś kolejną osobą z najbardziej zajebistego rocznika i w dodatku jesteś ode mnie młodszy o jeden dzień z tego co wyczytałem :)
Jakie zespoły Cię kręcą z metalu. Podkreślam METALU!!!

Hej Adam miło poznać, chyba nikt Cię jeszcze nie zaprosił na czat więc zapraszam xD