Czeeeeeeść wszystkim ^^

Jeszcze jedno pytanko o FT, co myślisz o Lucy?

Hej :)
Słyszałeś może o Angel Beats ???

Pierwsze pytanko ^^
No nie za bardzo lubię Lucy trochę mnie wkurza ale i tak jest o wiele lepsza od Sakury z Naruto xd
Dla mnie najlepszą postacią kobiecą z Fairy Tail jest Juvia ^^

Drugie pytanko ^^
Słyszałem słyszałem właśnie miałem się ostatnio zabrać za oglądanie ^^

Czeeść! Witamy Cię w naszej forumowej rodzince. :D Mam nadzieje,że zostaniesz z nami dłużej!

Też mam taką nadzieję ^^

To chociaż tyle,że jest lepsza od tej różowej małpy z Naruto xD Widzę że Sakura,irytuje nie tylko mnie :)

Sakura jest tak denerwująca :/ jeszcze żadna postać w anime mnie tak nie wkurzała jak ona ;-----;

“Denerwująca” to mało powiedziane. Ona po prostu jest nieznośna i nie da jej się lubić (przynajmniej w mojej ocenie),a tej jej “sasuke-kun,sasuke-kun” Doprowadza mnie do szału.

Mnie drażni to że mówi że musi stać się silniejsza i tak w 1 sezonie stała się silniejsza bo “obcięła włosy” ;—; a w drugim to tylko darła się coś tam, biła kogo popadnie z wioski a jak przyszła prawdziwa walka to ktoś ją musiał ratować zawsze :3

Witaj na forum!
Czytasz może książki?
Co sądzisz o Ledo z Garganti?

Daaawno nie czytałem żadnej książki ;—; chyba że liczy się lektura xd
Ledo to fajna postać w sumie od razu go polubiłem nie wiem co o nim więcej napisać jakbym go miał oceniać pod względem charakteru tego jak się zachowywał przez całe anime to dostałby 8/10 ^^ Jak zacząłem oglądać anime to oglądnąłem wszystko co się dało łącznie z “tycią gargantią” ^^

No cóż lektury to przymus który nie wielu pasuje, ale w ramach zachęcenia do czytania w trylogii Mrocznego Elfa główny bohater również ma lawendowe oczy oraz białe włosy. Trochę szkoda że jest tylko OVA jako kontynuacja bo naprawdę po zakończeniu pierwszego sezonu aż kipiałam ciekawością co do zakończenia.

To postaram się przeczytać ^^ a też właśnie chciałem się dowiedzieć o ich dalszych losach, w sumie najbardziej mnie ciekawiła ta relacja Ledo z tą dziewczyną ^^

Najbliższym porównaniem jest chyba relacja Hinaty i Naruto w pierwszej połowie pierwszego sezonu. Mam nadzieję że wydadzą novele/mangę w polskojęzycznej wersji albo ogólnie pociągną tą historię.

Czy ja wiem tutaj Ledo i ta dziewczyna tak dość normalnie gadali i mieli parę ciekawych momentów a w Naruto to Hinata ciągle śledziła Naruto.
W sumie niektóre momenty były zabawne ^^ Od początku kibicowałem jak to się mówi NaruHina a Sasuke z Sakurą to brak słów ;----; już lepiej żeby był z tą Karin.

Masz rację ona wydaje się już bardziej sensowna. Sakura jest bardziej “do ratowania”.

Jeśli chcecie kontynuować tego typu dyskusje, gorąca prośba by przenieść je do odpowiednich działów, np o anime. Ten dział w zasadzie służy przywitaniu się, nie zaś kontynuowaniu raz zaczętej dyskusji.

Ewentualnie, zawsze możecie przenieść się na PW, jeśli chcecie.

Dobrze proszę pana ^^

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…