Czeeeść wszystkim!

Cześć wszystkim z tej strony Wi(ka)!

Chyba już anime weteranka? Zależy po jakim czasie lub ilości anime można się takową nazywać. W moim przypadku ten czas sumuje się już do 7 lat, a co do liczby obejrzanych serii… straciłam rachubę :sweat_smile:

Do moich ulubionych anime należą Jojo’s Bizzare Adventure i HunterxHunter. Obecnie głównie oglądam różnego typu shouneny ale bywało różnie. :wink: Mangi czytuję okazjonalnie.

Lubię sobie od czasu do czasu zagrać w Yu-Gi-Oh! (obecnie używam talii opartej na kartach z archetypu? Gravekeeper’s). Posiadam niedużą kolekcję kart (głównie to czego używam w dwóch moich taliach i trochę zdobytych po taniości na konwencie), a eksperymentuję z innymi taliami w gierce Yu-Gi-Oh ! Legacy of the Duelist Link Evolution.

To chyba ode mnie na tyle! ale jeśli ktoś chciałby o coś zapytać, proszę śmiało :grin:

Witaj na forum!
Powiedz tylko że oglądałaś króla szamanów na polsacie ( a polsat maiałaś na kanale 4 swojego pilota) i już masz w moich oczach zajebiste dzieciństwo. Co do karcianki myślałem że Pokemony są popularniejsze.

Polsat faktycznie o ile pamięć mnie nie myli był na 4-ce :rofl: ale niestety Króla Szamanów na nim nie oglądałam, więc chyba nie miałam zajebistego dzieciństwa. :cry:

Pokemony faktycznie mogą być popularniejsze, nie mówię że nie, w końcu mają większą demografię(?). Sama mam z nich tylko jedną kartę, jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do kolekcjonowania ich ani grania, bo po co? - skoro jest tyle gier wideo z Pokemonów :wink:

Król Szamanów oraz Yu-Gi-Oh! to były podstawowe anime, które leciało na Polsacie :D Król szamanów do nadrobienia albo do poczekania bo remaster niedługo.

To chyba nie “za moich czasów” :cry:

Nie no wg. Google’a podobno na Polsacie był emitowany od końcówki 2005(?), to jeszcze nie ten etap żebym oglądała jakieś anime w tv oprócz może Pokemonów. :thinking: A co dopiero pamiętała, co to leciało w nim z tego, co nie oglądałam. Miałam wtedy 5 latek. :flushed: :sweat_smile:

Ale planowałam parę lat temu obejrzeć Króla Szamanów… kiedyś się w końcu odhaczy. :grin:

Cześć! Przypomniałaś mi z tymi kartami jak za dzieciaka rysowaliśmy sobie wszystkie talie z Duel Masters i robiliśmy turnieje :joy: Witamy na forum!

…że też na to nie wpadłam! :rofl:

I dzięki, choć chyba bardziej forumowy discord żyje niż samo forum, a szkoda… lubię jednak formę forumowych dyskusji. :pensive: