Cześć, cześć, trzy dwa sześć

Dzień dobry!
Jestem Ciopek, chociaż w większości miejsc nazywam się Ciopaka. Mam 19 lat. Anime oglądam już od chyba 9 lat(taki staruch), a do moich ulubionych tytułów należą Neon Genesis Evangelion, Byousoku 5 Centimeter, NHK ni Youkoso! oraz Sakamichi no Apollon. Natomiast jeśli chodzi o mangi to Oyasumi Punpun, Ashita no Joe, Homunculus i NHK ni Youkoso!(znowu).
Poza m&a bardzo lubię wszelakiej maści gry wideo, ciężko powiedzieć przy jakiej spędzam najwięcej czasu, bo to się często zmienia, ale z tytułów, w które gram na co dzień to byłby to World of Warcraft, Project DIVA (bardzo się ucieszę, jeśli się okaże, że ktoś tutaj też w to gra) oraz ostatnio też Taiko no Tatsujin. Ulubionych gier mam znacznie więcej xD.
Jeśli chodzi o muzykę, jakiej słucham to ciężko określić, bo słucham wszystkiego, więc rap, hiphop, indie, metal, rock, eksperymentalna czy elektryczna nie są mi obce. Bardzo lubię odkrywać nowe zespoły i albumy!
Trochę się rozpisałem, więc chyba to tyle :v

Hejka Ciopek Ciapek! :D
Spędzaj miło czas, odkrywaj więcej anime i wbijaj na czat :3
Kilka pytanek:
Skąd pomysł na nick?
Poza anime oglądasz jakieś filmy?

Nie mam pojęcia skąd się wziął mój nick. Kiedy zaczynałem grać w wowa lata temu nazwałem się “Ciopaka” i jakoś tak zostało. “Ciopek” po prostu przerobione “Ciopaka”.
Co do filmów to raz na jakiś czas obejrzę coś, ale za bardzo to się na tym nie znam xD

Hejo Ciopek ! :smiley:
A propos Taika działasz trochę jak “bot” z tymi pytaniami odnośnie muzyki :stuck_out_tongue: :smiley:

Bo zawsze mnie to interesuje :joy:

Powinienem był się bardziej rozpisać o muzyce? xD

@Ciopek TAK

nie musisz xd
:P

Siema, mało tu wbijam ale się przywitam

Jak bardzo interesujesz się muzyką ? :smiley:

Szczerze mówiąc to nie tak, że jakoś specjalnie się interesuję muzyką (tak przynajmniej uważam). Nie umiem grać na żadnym instrumencie, ani nie posiadam jakiejś szerokiej wiedzy o tym wszystkim. Czasami poczytam o historii zespołu czy coś. Po prostu zawsze staram się odkryć coś nowego, porównywać do siebie albumy, nie ograniczać się do słuchania jednego typu muzyki i tyle :v

Siema Ciapek!

Taika ukradła moje pytanie związane z muzyką… Zapytam o coś innego. Lubisz smoki?

A lubię, są okej, chociaż żadnego bliżej nie poznałem