Cześć :D

Nie powiem jak mam na imię :D Mam 18 lat i mieszkam w Małopolsce. Z muzyki najbardziej lubię rock i lekki metal. Ostatnio mam trochę kryzys oglądania anime, bo nauka do matury albo nie mam po prostu ochoty, ale do ulubionych serii z pewnością zaliczę Darker than black, Steins Gate, Code Geass, Death Note, Angel Beats! Anime oglądam jakoś od :P Uwielbiam książki C.R. Zafona, jak cos (normalnego) chcecie wiedziec, to pytajcie

To tajemnica ^^

Witam, Cię serdecznie na forum, fajnie, że do nas wpadłaś, ciekawie się z Tobą rozmawiało na Anime On, mam także nadzieję, że będziesz się udzielała na tym forum i wchodziło na nasze konfy. Szacunek za Steins;Gate, to naprawdę dobra seria, jedna z moich ulubionych, również i Death Note jest wspaniały. Co do matury, mam nadzieję, że wyjdzie Ci ona dobrze. Jeśli chodzi o książki, jakie gatunki lubisz najbardziej?

Życzę Ci miłej zabawy :)

nie jestem molem książkowym i nie mam ulubionego gatunku ;) albo książka mi się spodoba albo nie

Witaj Evv, bardzo ciekawi mnie jak masz na imię. Dziwne, że jeszcze nikt nie zapytał, czy lubisz masło. Ja też nie zapytam. Masło lubi każdy. A kto nie lubi, ten jest idiotą i lamą. Witam serdecznie. Żegnam też.

W takim razie od siebie polecę Ci książki Kinga. :) Są bardzo interesujące, jeśli chodzi o fabułę i lekko się je czyta. Na początek poleciłbym Ci zbiór opowiadań “Cztery Pory Roku” lub “Wszystko jest względne”, chyba, że wolisz powieści, warty polecenia jest “Sklepik z marzeniami”, to w sumie thiller, chwilami horror, ale również elementy powieści obyczajowej znaleźć możesz. Co do anime, mogę polecić Monster, ale nie wiem czy lubisz anime z takim klimatem, bo ja w sumie uwielbiam ciężki rzucający się, w pewnym zakresie, na psychikę klimat. :)

sklepiku z marzeniami wytrzymalam polowe xD po czym po poltora roku przetrzymywania oddalam (zalana kawa, ale nie widac dopoki sie nie otworzy!) kolezance :D

Ori! Sjań ndum Nekrin de Nekrinius!

Co tam?

W takim razie może spróbuj ze “Lśnieniem”, jeśli podobał Ci się “Sklepik z Marzeniami”, może warto by było powrócić. Ogólnie polecam Ci czytanie książek na czytniku e-booków z e-inkiem. Nie męczy oczu, bo nie ma w tym ledowego wyświetlacza i możesz czytać w nim, co tylko zechcesz. W sumie poleciłbym również książki Mastertoona, książka “Zjawa” jest moją ulubioną, ponieważ opowiada bardzo ciekawą historię, która, naprawdę, w niektórych momentach była przerażająca. W sumie, kiedy czytam, lubię “wnikać” w świat przedstawiony i “przenosić się” wyobraźnią do czytanej książki. Sorki, że tak męczę, ale generalnie, lubię polecać książki :)

kupilam sobie kindla niedawno i bardzo fajnie sie czyta na nim, tylko niektore ksiazki zle sie formatuja :/ z ksiazek jeszcze bardzo polubilam serie igrzysk smierci, teraz koncze tez serie “niezgodna”, ale troche zawodzi mnie ostatni tom :c

A dobrze :D a tam?

Hejo jestem Ayu, miło mi poznać.
Zostań z nami wariatami jak najdłużej!!!

:)

Wiem że nie lubisz boczku

Tego typu czytniki są świetną rzeczą. Dają możliwość czytania tego, co tylko zechcemy. Wiele interesujących książek, które nie są dostępne w księgarniach, w zbyt łatwy sposób, można z łatwością ściągnąć i wgrać na czytnik. W sumie z takich rzeczy, polecam Ci trylogię Stanisława Grzesiuka. To autobiografia naprawdę ciekawego człowieka w 3 częściach, nie jestem pewien czy lubisz takie książki, ale te czyta się świetnie, ponieważ są napisane świetnym, lekkim językiem, z humorem, mówią jednak o mrocznych czasach i wydarzeniach, które w literaturze są opisywane w zupełnie innej formie, więc warto przeczytać. :)

W sumie nie czytałem książek, które wymieniłaś, natomiast słyszałem, że są interesujące, pewnie się za nie kiedyś zabiorę. :)

polecam szczególnie “Cień wiatru” Zafona :D moja ulubiona książka

Uprzejmie dziękuję, chętnie zapoznam się z tą książką. Btw, masz może konto na portalu lubimyczytać.pl ?

nie mam, ale nie czytam za wiele wiec nie mialabym za bardzo co tam oznaczac :P

Cześć Orka, my się chyba nie znamy xd

Hejcia :D w sumie książki Zafona są całkiem spoczko ale tylko jedną do końca przetrwałam. - cień wiatru - czy jakoś tak. Lekka lektura to nie była =_=
Grasz w coś?
Co po maturze planujesz?

Siemanko

Szybkie pytania

Palisz?

Pijesz?

Jesteś agresywna po alkoholu?

Ukażesz nam swe oblicze?

U mnie dobrze, cóż więc z mojej strony to wszystko, paaa! :D

nie jestem orką! xD