Cześć i czołem.

Hej! Jestem tu nowa i wypadałoby się przywitać także tego… No cześć :) Dawno nie pisałam na jakimś forum, ale kiedyś byłam stałą bywalczynią forum shippuuden, może ktoś kojarzy te forum sprzed jakiś 8-9 lat? Ostatnio zaczęłam też swoją przygodę na youtubie, po raz pierwszy, w tematyce anime, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam: klik - moim marzeniem jest zagłębienie się w anime i znajdywanie pola do szerokiej dyskusji nad pewnymi motywami występującymi w anime, troszkę myślenie w stylu “co by było gdyby”, co sprawia, że anime jest dobre a co złe. Póki co nie widać tego tak bardzo na moim kanale, ale będzie to kierunek w którym będę dążyć. O i chciałabym dbać o większy poziom kulturalnej dyskusji na temat anime. Póki co jestem otwarta na wszelkie sugestie, proszę też o danie mi szansy i subskrybcję na próbę, bo mam w zanadrzu parę pomysłów.
Myślę, że jestem otwarta na każdy gatunek anime i w zasadzie oceniam coś przez pryzmat danego tytułu a nie gatunku. Serie które kocham, to Berserk, JoJo’s, Gintama, Gundam, a ostatnio zakochana jestem w HunterxHunter. Ostatnio zaczęłam się też zmagać z nauką japońskiego… Także tego, mam nadzieję, że się polubimy forumowicze

Mugetsu Aloha wita Cię serdecznie :) Baw się dobrze z nami na forum, a także wbijaj na czat!

Dałem suba i liczę na rozwój kanału. Jeśli mógłbym coś podpowiedzieć… Popraw jakość dźwięku, gdyż jest to bardzo ważne dla potencjalnych odbiorców. Twój głos jest czysty i przyjemnie się Ciebie słucha. Dlatego też polepszenie jakości audio będzie doskonałym krokiem do dalszego rozwoju! :)

Lubisz słuchać jakiejś muzyki? Czym się zajmujesz w życiu jeśli można wiedzieć?

Witam.

Wracaj do nas i udzielaj się na forum, oraz czacie.

Jakieś poważne pytania:
Lubisz bekon?
Różowy czy czarny?

Oczywisty plus za Gintamę. :)

Yo
Plusiki za Barserk
Jak znalazłaś nasze forum?
Skąd pomysł na nick?
Lubisz szarlotkę?
Chyba tyle, więcej nie zadam pytań, bo się zmęczyłem
Baw sie grzecznie z innymi dziećmi i udzielaj się dużo na forum

Będę zbierać na nowy mikrofon, obiecuję i spróbuję poprawić dźwięk jakimś programem i innymi, niewymagającymi kosztów sposobami ;) Dziękuję za zaufanie z tą subskrypcją!
W sumie z muzyką to skomplikowane pytanie, bo to co pisałam o gatunkach anime odnosi się też do muzyki. Lubię ciężkie brzmienia jak metalcore, posthardcore, ale też poezję śpiewaną, inteligentny rap, melodyjny pop. W zależności od nastroju. A w póki co to zajmuję się studiowaniem psychologii.

Bardzo lubię bekon, im bardziej chrupki (chyba czarny?) tym lepiej :D

1. Wpisałam forum anime i wyskoczyło mi jako pierwsze w googlu. A zrobiłam to, bo brakuje mi w środowisku osób, które interesują się anime :(
  2. W zasadzie to przez przypadek ucięło mi literkę i domyślnie miało być xnamide (do tej pory nie wiem, jak mam to czytać) - jest to wariancja na temat mojego baardzo starego nicku “namidayuki”, który brzmiał dla mnie trochę zbyt pretensjonalnie ^^’
  3. Lubię wszystko, co zawiera w sobie cukier!

Dzięki Wam za urocze przywitanie :)

Animemaniaków u nas jest pod dostatkiem

Już Cię lubię <3
Mangę też czytasz (w czerwcu wychodzi kolejny tomik, więc sama manga też powinna się wznowić ogólnie), czy tylko anime?

A no Witam i Ja :D
Wbijaj na czat i na pewno dam suba ^^

Co myślisz o apokalipsie zombie?

To było osobne pytanie dotyczące kolorów XDDDD
Pardon.

Na razie jestem na etapie oglądania anime, ale szybko idzie, bo się bardzo wciągnęłam. Na 100% będę czytać mangę, razem z Berserkiem dołączy do tych tytułów, na których czekanie na chapter sprawia ból. ;) (jestem masochistką chyba…)

Ciężka sprawa, z jednej strony temat chyba mi się przejadł, bo jest o prostu wszechobecny - anime, seriale, gry…, ale mimo to jeśli ktoś ma jakiś świeży pomysł związany z zombi, to chętnie się zainteresuję ;) Zresztą bardzo lubię serię resident evil (te stare gry niestety jeszcze przede mną).

Nie mogę po prostu z tego, że odniosłam to do bekonu, hahaha. Czarny niech będzie.

Yo!
szacun za resident evil ;)
Ulubione anime?
Ulubiona gra?
Lubisz male kotki?
Co myślisz o związkach homoseksualnych?

Witam . Moze mały wgląd w starsze serie anime 2002 - 1986.

Witaj ;)
Oglądałaś może dragon balla?
Co myślisz o maśle? Lubisz je?

Witam nową osóbkę, jak zwykle z opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale xD, czasem udaje mi się wbić. Baw się tu dobrze :).

A gdyby apokalipsa zombie była w realnym świecie ? :D