Cześć, miło mi was poznać

Cześć,
Jestem Pat i chyba szukałem takiej społeczności już od dawna. Mieszkam na Pomorzu. Mam 28 lat, a moja przygoda z mangą i anime była dość pokręcona. Pokochałem anime za sprawą GTO bardzo dawno temu jeszcze w podstawówce-gimnazjum. Od tamtej pory pożarłem naprawdę sporą ilość anime i mang. Dlaczego moja historia była zawsze pokręcona? Wiecie w szkole byłem tym typem chłopaka, który zawsze był popularny, wysportowany, uważany za przystojnego i lubianego. Później w liceum i na studiach było podobnie. To sprawiało że miałem dużo znajomych i pewien status w okrutnym szkolnym świecie. Ale tak naprawdę gdy ktoś dowiadywał się o mojej pasji związanej z anime, raczej nie reagowali na to zbyt przychylnie. Chyba po prostu bałem się że stracę. Z tego głupiego powodu ta pasja została moją małą tajemnicą ukrywaną przed światem. Gdy zacząłem pracować nadal się z tym ukrywałem, pracowałem jako dziennikarz i pewnego dnia mój operator znalazł w mojej torbie tom Love Hina. Przez kolejny miesiąc pół redakcji wysyłało mi dziewczynki hentai bo tylko taką wartość mangi znali. To jeszcze bardziej uświadomiło mi że to musi zostać moją tajemnicą. Niedawno znowu z tym wpadłem w jeszcze gorszej sytuacji. (To brzmi jak bym robił coś nie przyzwoitego) Aktualnie prowadzę kilkunasto osobową firmę i na jednej z spotkań biznesowych wyciągając laptopa wypadł mi z torby tom Toreadora. Wtedy pomyślałem że mam to gdzieś co kto sobie o tym pomyśli, lubię je i znajdę ludzi, którzy podzielają tą pasje, z którymi będę mógł się tym dzielić.

Widziałem że często piszecie tu o ulubionych Anime i tu hmm… może to tendencyjne ale bardzo lubię kreskę Shin’ichirō Watanabe… czyli dwa klasyki Cowboy Bebop oraz Samurai Champloo.

W wolny czas pożytkuje na aktywne zajęcia. Jednym z nich jest muzyka. Od kilku lat gram na gitarze basowej w zespole indie rockowym oraz czasem wieczorami na kontrabasie w kawiarniach jazzowych. Gdy tylko mogę zajmuje się również bezdomnymi zwierzakami w schronisku blisko mojego domu. Robię to odkąd tylko pamiętam i to chyba mój mały azyl. Lubię też czytać książki, surfować nad morzem, grać w koszykówkę, gry planszowe i lenienie się na kanapie.

O forum dowiedziałem się … z google :)

Witam. Wybacz że trochę spóźniłem się z tym przywitaniem ale jest jak jest. Co prawda zostało tu mało osób ale jako że jestem samozwańczym duchem rezydentem tego miejsca to zawsze postaram się ci odpisać jeśli będziesz czegoś potrzebować (no chyba że nie będę w stanie pomóc przez brak rozeznania w danym temacie).

Dziękuje za dopowiedz. Właśnie zauważyłem że tematy tu nie ruszają i troszkę szkoda że tak późno was znalazłem ale może jeszcze uda się tu dodać trochę życia bo polecę innym to formu.