Cześć wszystkim! :3

Nazywam się Ewa i w listopadzie skończyłam 26 lat. Jak dla mnie to już trochę i myślę,
że raczej będę jedną z tych starszych użytkowników forum, co? xD
Moje zakochanie się w animemango rozpoczęło się jakieś 13 lat temu i trochę już tego i owego widziałam.
Co do anime jak i mangi raczej jestem miłośnikiem klasyki i “starych” tytułów. Dodatkowo mam dość specyficzne …
Ulubione anime? Trudno tu wskazać jeden tytuł :D Na pewno na tej liście musi znaleźć się “Ghost in the Shell” czy też moje ukochane ponad życie “Mobile Suit Gundam Zeta”.
Co do mang to bez zastanowienia mogę powiedzieć, że specjalne miejsce w moim serduszku ma “Jojo Bizarre Adventure”, “Hokuto no Ken” i “Gantz”.

Co do gatunku muzycznego… hmm, raczej bardzo obszerny. Czasami lubię posłuchać sobie klasycznej, żeby dzień później włączyć jakieś ciężkie brzmienia. Ostatnio zasmakowałam w norweskim folku. Ulubione zespoły to: Dir en Grey, Wardruna, Blue Oyster Cult, Bathory, The Smashing Pumpkins, Księżyc, Maanam i Sztywny Pal Azji (trochę tego jest, ale na prawdę jest dużo artystów, którym należy się szacunek i mogłabym bez problemu wymienić jeszcze z 10).

Co do zainteresowań… osobiście uważam, że jestem dość mało rozrywkową osobą. Raczej jestem cicha i lubię zakopać się na całe dnie w książkach. Coś tam grywam na gitarze i jakie by to brzdękanie nie było - kocham to. Sprawia mi to niesamowitą radość i całkowicie uspokaja. Jestem również wielką fanką Tolkiena, Gwiezdnych Wojen i troszku za dużo czasu spędzam przed gierczeniem :P

Miło mi was poznać kochani :wink:

2lajki

Cześć :slight_smile: Najważniejsze jest to, żeby robić coś co Cię cieszy. Co do muzyki to przypomniałaś mi o zespole The Smushing pumpkins. Piosenka my love is winter była kiedyś głęboko w moim sercu :D W co gierczysz?

o w końcu wyprzedze Rotę.

Skąd nadajesz?
lubisz Boczek?

plusy za Ghost in the shell i Jojo.
pozdro 600, eluwina, i takie tam.

1lajk

Witaj na forum!
Zapraszam na czat, chociaż ostatnio mało aktywny jest.
Mam nadzieję że fajnie spędzisz z nami czas na tym forum :)
Co do pytań:
-Skąd nadajesz?
-Jak trafiłaś na nasze forum ?
-Jakie Trylogia Gwiezdnych Wojen się Tobie najmniej podobała?

Koleżanka widać działa na podobnych falach jak ja :slight_smile:
Jeśli chodzi o wiek to mnie na razie nikt nie przebił, więc o to się nie martw.
Widzę, że też jesteś dziecikiem RTL7 :smiley:
Jakie najbardziej lubisz stare tytuły?

Cześć, witam Cię na naszym forum, nie Jesteś najstarsza, bo ja np mam 30 lat xD. Też raczej wolny czas wolę spędzać przy książkach/przy monitorze. :slight_smile: Mam nadzieję, że będziesz się tu bawiła dobrze :0 do spisania na czacie kiedyś xD

Bytes ty 90 rocznik?

Nie, jestem 89, urodziny w listopadzie :)

Aaaaa ktoś starszy ode mnie o czad <3

Na konfach (tworzonych kilka lat temu) mnie dziadzio kilka osób nazywało :smiley:

Ohh biedny :P Ale patrząc na to z tej strony to różnica wieku około 15 lat z niektórymi jest :)

A no jest :). Nie robi mi to jednak wielkiej różnicy. Dogaduję się z ludźmi w różnym wieku i jak nie zacznę mówić na nudny temat to czasem zdarza się, że można ze mną pogadać. Bo czasem to przynudzać potrafię ;)