Cześć wszystkim !c:

Ohayo! :3
Imię: Mam na imię Paulina, chociaż czasami ludzie mówią na mnie Pinio, Piniosz. Jak kto woli :3
Lat: Dopiero za rok będę pełnoletnia, buuu~
Ulubione anime: Nie wiem zbytnio co powiedzieć o moich ulubionych anime~ Na pewno są nimi
-Zankyou no terror
-Noragami
-Shingeki no Kyojin
-Ao Haru Ride
-91 Days
Ulubiony gatunek muzyczny: Słucham raczej to co mi wpadnie w ucho, ale najczęściej są to piosenki rockowe, popowe, japońskie.
Skąd dowiedziałam się o forum?: Dzięki mojej bliskiej koleżance (Otaku :P <3) ze szkoły mogłam się dowiedzieć o waszym forum. Słyszałam dużo pozytywu i w ten oto sposób znalazłam się tutaj. :)

Pozdrawiam ^^

Powitać Powitać :-)

Z jakich okolic jesteś i kto to taki ta koleżanka? Znamy? Udziela się w naszym gronie? :-)

Lubisz Azjatycką kuchnie?

Zostań z nami na dłużej, udzielaj na chacie i baw się dobrze :-)

Witaj Duszyczko!

Jesteś wegetarianką?

Czy w obecnej chwili oglądasz jakieś anime?

Oglądałaś jakieś Koreańskie/ Japońskie Dramy? Jak tak, to jakie.

Lubisz Azjatów? ^

Psst: Miłego dnia Pinio!! https://test.animes.pl//emotki/malpka26.gif

A z Wrocławia jestem :)
Pewnie znacie~ Jest to Louise <3
Zależy co. W przyszłości chciałabym pojechać do Japonii i spróbować na miejscu tamtejszej kuchni! :)
Taki mam zamiar ^^

Niestety nie jestem wegetarianką ;c
Tak oglądam :) Obecnie oglądam Kuroko no Basket - Co jest do mnie nie podobne abym oglądała anime o tematyce sportowej! O.O
Słyszałam tylko o Koreańskich Dramach, ale tak to nie oglądałam żadnych :)
Uwielbiam! <3 Są słodcy x3

aaaa!! I bardzo dziękuję! Również życzę miłego dnia ! ^^

Yo!
Zapraszam na czat, serducho tego forum :)
Baw się grzecznie z innymi dziećmi i poznawaj nowych ludzi
Pozdrawiam
p.s.: Lubisz boczek?

Witam ^^ Zwą mnie Vudzio
Wbijaj na czat,popiszemy :D
Co myślisz o apokalipsie zombie?

Na pewno będę zaglądać, chociaż jak czasami czytam wasze wywody to boję się odezwać :P <3
Tylko bekonowe chipsy c:

Hihihi, można było się tego spodziewać po loginie :D
Na pewno będę zaglądać na czat ^^
A apokalipsa zombie fajna rzecz. Wiele fajnych teorii, filmów, seriali, zafascynowania ludzi na ten temat, chociaż jednak bardziej lubię wampiry z tych wszystkich “potworów” c:

Znowu nie moja okolica https://test.animes.pl//emotki/cebulak9.gif

Louise kojarzę z nicka, ale chyba słowa z nią nie zmieniłem. Nie bój się chatu nie gryziemy. Jest miło i rodzinnie xD

Ooooh ;c Może w końcu się znajdzie jakaś osoba, będę trzymać kciuki !
Możliwe~ I dziękuje za słowa otuchy, mam nadzieję, że zostaniecie moją drugą rodziną :P <3

My nie gryziemy, chyba

Chyba :P
Chyba, że jesteście zombie, albo wampirami <3

Hejooo <3
Jakie jest twoje pierwsze Świadome animu ?
Ulubiony OPENing i ENDing ? :>
Wierzysz w duchy ? o.o
Miłego dnia/wieczora/nocy…nie wiem kiedy to czytasz xD

O retyyyy… Nie wiem czy mogę powiedzieć, że mając chyba 7,8 lat miałam swoje świadome anime, ponieważ częściowo w świat “animowanych bajek” wprowadziła mnie siostra. Oglądałam z nią Ouran :P (jbc to siostra już nie interesuje się anime, obejrzała parę serii,ale ją bardziej kręciły seriale). No i w sumie w taki sposób spotkałam się z czymś takim jak anime.
Za dużo jest tych tytułów ;w; Pierwsze co mi przychodzi do głowy z openingów to Signal z 91days (zakochałam się w tej piosence) , a z endingów… chyba Dare ka,Umi wo z Zankyou no terror. Ale mam wiele ulubionych openingów z innych serii! Np. op z Noragami Aragato, albo wszystkie openingi i endingi z Shingeki no Kyojin. Z wielu serii nawet się uczę tekstów piosenek i sobie podśpiewuje, kiedy oglądam kolejny odcinek. Taki ze mnie krejzol :p <3
W takie które straszą nie wierzę <3
Bardzo dziękuje i również życzę miłego dnia ! ^^

Witaj w naszych skromnych progach, pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu i jak koledzy wcześniej zapraszam na chat gdyż jest to serce naszego forum.
A tak z pytań, grywasz w gry? Będziesz na pyrkonie?

No siema!
Czy uważasz, że opening nr. 1 SnK idzie dobrze nawet z nieposolonymi ziemniakami?

Bardzo dziękuje i proszę się nie martwić, nigdy mi się nie zdarzyło złamać jakichkolwiek przepisów :) I tak, tak będę zaglądać na czat ! :)
O ile chodzi gry na komórce to tak gram :p Nie no ,a tak serio raczej oglądam na YouTubie let’s play’ie. Mam dwie lewe ręce i zawsze mnie to fascynuje jak ludzie mają duży refleks :)
Na Pyrkonie mnie nie będzie ;c Może to marzenie się kiedyś spełni~

Oczywiście, że tak! :P Czasami myślę, że ziemniaki mają lepszy smak, kiedy nie są posolone! :P
hihihi

No to ten… Może znasz, ale wersja op której nikt się nie spodziewał

Hej hej!

Pytania kontrolne już widzę były, to nie będę nic od siebie dodawał, wbijaj na czat i zostań z nami na dłużej :D

…Hahahah xD Pierwszy raz to widzę, ale świetny filmik :D Chyba nikt by się nie spodziewał, że nawet takie coś może powstać :p <3

Dziękuje i na pewno zostanę! ^^

Hej, wita Cię forumowy dziadek i zapewnia, że jak już osiągniesz te pełnoletniość, po paru latach nie będziesz jej chciała. Witam Cię w naszych progach, mam nadzieję, że dobrze będziesz się tu bawiła :)