Cześć wszystkim !c:

Woooo, taka wielka osobistość forum ^ I jest mi bardzo miło poznać ^^
I nie, nie chce mieć tej pełnoletności :P To tej pory oglądam kreskówki, filmy dla dzieci np. z Disney’a :D

Raczej stara osobistość, swego czasu, byłem najstarszym userem i stąd to się wzięło, ale z wielkim trafiłaś, bo jestem gruby i wysoki :). Też nie chciałem pełnoletności, a co do anime zdradzę Ci, że zacząłem je oglądać w wieku 25 lat, oczywiście gustuję raczej w dojrzałych tytułach, może kiedyś będzie okazja o nich na czacie pogawędzić. :)

No to i tak gratulacje, że przetrwałeś tyle na tym forum :P <3
Hihihi~ Fajnie, że zgadłam, ale to tylko szczęśliwy traf :P
Woooo!! A to Ci niespodzianka o.o Pierwszy raz się spotykam z kimś takim jak Ty gdzie z anime zapoznał się tak późno OoO Tego bym się nie spodziewała, że istnieją takie osoby.
Mam nadzieję, że kiedyś pogawędzimy na czacie ^^

Tzn nie najstarszym stażem tylko wiekiem, bo mam 27 lat xD, chociaż na forum też trochę już jestem bo 2 lata. Kiedy byłem młodszy oglądałem Dragon Balla, natomiast nie było to świadomie obejrzane. Miałem swoje powody by późno zacząć, które niektóre persony stąd znają. Do zobaczenia zatem na czacie, może więcej Ci wtedy opowiem dlaczego tak późno zacząłem, bo w przywitalni nie chce spamić :)

Aaaaa, to wszystko wyjaśnia x3 Ale to i tak podziw, że w takim wieku oglądać japońskie animacje~ …
Rozumiem, rozumiem c: W takim razie do zobaczenia ! ^^

Hejka.

• Grasz a jakieś gry?
  • Może masz ulubiony sport?
  • SteamPunk czy CyberPunk?
  • Jak się zapatrujesz na związki Homoseksualne?
  • Wiedzałaś że ślimaki to kiepski materiał na sznurówki?

-O ile można nazwać “grą” Transformice, to czasami można mnie tam znaleźć :p Swego czasu grałam też w osu ale tylko do poziomu medium (nie wygodnie gra się myszką na hardzie :p ). Sama sądzę, że mam dwie lewe ręce do gier, niezależnie czy chodzi o planszówki czy na urządzeniach elektronicznych. Wolę chyba być obserwatorem i oglądać jak ludzie grają. c:
-Chyba najbardziej lubię grać i oglądać siatkówkę. c: Ale poza tym lubię też jeździć na nartach, łyżwach, grać w koszykówkę, pingponga :3
-Niestety się nie wypowiem, bo nawet nie miałam z tym styczności ;c

• Wstydzę się tego tematu. Jeżeli ktoś kocha osobę tej samej płci to okej, niech żyją sobie w szczęściu, ale mnie do tego proszę nie mieszać. Mam wrażenie czasami, że takie osoby są bardziej agresywne. Ale to tylko moje zdanie. Może wykreowałam sobie takie zdanie to co widziałam w telewizji, albo kiedy spacerowałam wieczorem z rodzinką na wakacjach w ciepłych krajach.
  • Hmmm … Gdyby ślimaki były tak rozciągliwe jak mochi to może coś by się z nich zrobiło :p (just kiddin)