Cześć wszystkim!

Imię: Grześ

Lat: 25 (jeszcze)

Ulubione anime: Naruto, Dragon Ball, Rycerze Zodiaku.

Ulubiony gatunek muzyczny: słucham wszystkiego.

Zainteresowania: obróbka graficzna, szkice i rysunki, akrobatyka różnego rodzaju, siłownia. Ogólnie to sport i twórczość :)

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: czegoś szukałem w sieci i jakoś wpadłem tu.

Witam serdecznie!

Jakieś ciekawe ostatnie odkrycia muzyczne, którymi chciałbyś się podzielić? Szukam ostatnimi czasy jakiegoś fajnego zespołu w klimatach indie folkowych, więc a nuż mi się poszczęści w tym temacie :D

Życzę owocnego pobytu na forum i pozdrawiam :)

Witam na forum.
Zakładam, że interesujesz się sztuką. Jaki jest Twój ulubiony nurt i ulubiony artysta?

Hej Grzesiu miło Cie poznać!
Czytasz może jakieś książki?
Jakie masz zdanie na temat legalizacji marihuany?
Wpadaj na czat popisać z ludźmi, Peace!

Witam Cię serdecznie na forum. Baw się tu dobrze.

A teraz pytania kontrolne: lubisz sernik? Widziałeś Mahou Shoujo Madoka Magika? Jak tak, to na ile oceniasz?

Witam Cię serdecznie na naszym forum, mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawił na naszym forum, zapraszam Cię serdecznie do udziału w rozmowach na czacie oraz do udziału w organizowanych dla użytkowników forum konferencjach skajpajowych. :)

Witam na forum, już Cię widziałem na czacie. :) Początkowo myślałem, że jesteś dziewczyną. Dobrze rysujesz. W dzieciństwie równiez lubiłem i oglądałem Db i Rycerzy Zodiaku.
Powinienem teraz zadać tu jakieś pytanie, ale niezbyt mi się chce. xD

Życzę miłego pobytu na forum.

Witam Cie w naszej malej społeczności bardzo gorąco ;)
Co myslisz o nowej ustawie pizza + na kazde drugie i kolejne dziecko?

Licze na udaną współpracę…

Witam na forum, już Cię widziałem na czacie. :) Początkowo myślałem, że jesteś dziewczyną. Dobrze rysujesz. W dzieciństwie równiez lubiłem i oglądałem Db i Rycerzy Zodiaku.
Powinienem teraz zadać tu jakieś pytanie, ale niezbyt mi się chce. xD

Życzę miłego pobytu na forum.

Miło powitać nową osobą na forum :)
Obyś mile spędził tu czas ;)